Avrupa Yakası’nda kahvaltı nerede yapılır? Avrupa Yakası en iyi kahvaltıcılar 2023

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 05, 2023 Yorum Yok

Hafta sonlarına mana katan kahvaltılar, ailemiz ve sevdiklerimizle keyifli anlar yaşamanın en hoş yolu. İster deniz görünümünde ister yemyeşil tabiatta kahvaltının tadına varmak isterseniz size mükemmel tekliflerimiz var! Pekala Avrupa Yakasında kahvaltı nerede yapılır? İstanbul’da en uygun kahvaltı yerleri hangileridir? İşte yanıtlar…

Geleneksel Türk mutfağının en Özel öğünü olan kahvaltı, hafta sonları sevdiklerimizle vakit geçirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. bütün haftanın yorgunluğunu geride bırakmak için kahvaltı sofralarında keyif bulabilirsiniz. Dilerseniz evlerinizde parmak ısırtan kahvaltı masaları kurabileceğiniz üzere kendinizi ödüllendirmek için dışarıda birbirinden hoş kahvaltı yerlerini da tercih edebilirsiniz. Eğer Avrupa Yakası’nda yaşıyor ve Fazla da uzağa gitmeden bu fırsata erişmek istiyorsanız size süper tekliflerimiz var! Gelin, Avrupa Yakası’nın en âlâ kahvaltı yerlerini Bir arada keşfedelim.

THE HOUSE CAFE 

Tertemiz deniz havasını solumak ve görünüme karşı çay yudumlamayı özlediyseniz Ortaköy‘ün en hoş kahvaltı yeriyle tanışmaya Amade olun. İki geniş terası ve salonu ile ferah bir ortam oluşturan The House Cafe, kahvaltılarıyla müşterilerine hoş vakit geçirme imkanı tanıyor.

The House Cafe

Birçok şubesi bulunan yerin Ortaköy’de yer Meydan restoranı ister hafta içi ister hafta sonu İstanbul Boğazı’na karşı kahvaltı yapma imkanı tanıyor. Güçlü bir menüsü olan The House Cafe’de damak tadınıza uyacak pek Fazla seçenek ortasından sipariş verebilirsiniz. Özellikle yumurtalı tanımlarının ünlü olduğunu söylemeden geçmek olmaz!

The House Cafe kahvaltı

ADRES: Yıldız Mah.  Salhane Sok. No:1, 34349 Ortaköy

SARI KÖŞK

Hafta sonu İstanbul’un düzensizliğinden uzaklaşmak ve tabiatın göz Müşteri atmosferine kucak açmak isterseniz Emirgan Korusu‘nda yer Meydan Sarı Köşk‘e Talih vermenizi tavsiye ederiz.

Emirgan Korusu Sarı Köşk

Açık büfe kültürünü gözler önüne seren Sarı Köşk, kahvaltı severlerin en beğendiği yerler ortasında birinci sıralarda yer alıyor.

Emirgan Korusu Sarı Köşk kahvaltı

Türk mutfağının Güçlü menüsünü sofralarınıza taşıyan Sarı Köşk’te lezzetli yemeklerle hem gözünüzü hem de karnınızı doyurabilirsiniz. Asırlık ağaçların ve rengarenk lalelerin görsel bir şölen oluşturduğu Emirgan Korusu’nda aileniz ve sevdiklerinizle hoş bir kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.

Emirgan Korusu Sarı Köşk yemekleri

ADRES: Reşitpaşa Mahallesi, Emirgan Sokak, 34467 Sarıyer/İstanbul, Türkiye

BAZLAMA KAHVALTI

Ege’nin yöresel lezzetlerini tatmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Bazlama Kahvaltı, İstanbul Nişantaşı’nda kahvaltı severleri ağırlıyor. Bir Ebeveyn kız işletmesi olan yerde Hatay’dan gelen zeytinler, Aydın’dan gelen bal, Çeşme’den gelen domateslerin her biri doğallığıyla ön plana çıkıyor.

Bazlama Kahvaltı

Kahvaltının bir şölene dönüştüğü Bazlama Kahvaltıda Özellikle bazlama ve gözlemeleri denemenizi tavsiye ederiz. Nurten Hanım’ın elinden çıkan 36 çeşit reçel ve Özel tanımlı 3 peynirli patlıcan da kahvaltı severlerden tam not aldı.

Bazlama Kahvaltı menüsü

ADRES: Teşvikiye Mh. Ahmet Fetgari Sok. No: 40 Nişantaşı

HADİKA KAHVALTI EVİ

Antakya kahvaltısını sofralarınıza taşıyan Hadika Kahvaltı Evi, mesken imali doğal eserleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Şişli’de yer Meydan yerde kabak tatlısı, tuzlu yoğurt, halhalı zeytini, sürk, koz reçeli favori lezzetlerden, kızarmış Antakya peyniri müşterilerin en beğendiği lezzetler ortasında yer alıyor.

Hadika Kahvaltı Evi

Şişli’de yer Meydan yerde dostlarınız ve ailenizle hafta sonunuzu güzelleştirmek sizin elinizde!

Hadika Kahvaltı Meskeni menüsü

ADRES:Meşrutiyet, Ebe Kızı Sokağı No: 16/40, 34363 Şişli/İstanbul

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir