Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi aşkını haykırdı! O anlar gündem oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 05, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde Ebeveyn baba olmanın memnunluğunu yaşayan Ünlü çiftten Başak Dizer nihayet paylaşımıyla eşi Kıvanç Tatlıtuğ’a aşkını haykırdı. meşhur modacının o paylaşımı toplumsal medyaya damga vurdu.

2016 yılında nikah masasına oturan Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile modacı Başak Dizer, magazin dünyasının en sevilen çiftleri ortasında yer alıyor. Her paylaşımları gündem olan çift geçtiğimiz Yıl oğulları Kurt Efe’yi kucaklarına aldı. Birinci Defa anne-baba olan çiften Başak Dizer nihayet paylaşımıyla dikkat çekti. 

SAVAŞA GİDERİM NET!

Dizer, nihayet olarak “Eşini nasıl seçmelisin?” başlıklı bir görüntü paylaştı. Kıvanç Tatlıtuğ’u etiketleyerek “Savaşa da giderim net” kelamlarıyla adeta eşine aşkını haykırdı. İşte toplumsal medyayı sallayan o paylaşım…

Videoda ise “Eşini nasıl seçmelisin?” sorusuna şöyle Cevap veriliyor: “Diyor ki onunla savaşa bile gidebileceğin birini seçmelisin. İlgiler bir grup oyunu. Şimdi sen bile bile zayıf ekip arkadaşı ister misin?” Bu görüntünün üzerine de Başak Dizer resmen aşkını haykırmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Dünyaca Ünlü fenomen dansçı Noel Robinson Türkiye’de! Dans ettiği esnada reaksiyon gördü

 

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir