Tag

Göz

Kızılcık Şerbeti dizisindeki ev dekorasyonu nasıl yapılır? Kızılcık Şerbeti ev dekorasyonu

Show TV ekranlarının Fazla konuşulan dizisi Kızılcık Şerbeti, dikkat çeken konusu ve farklı karakterlerinin yanı Dizi Cazibe yerleri, kullanılan tarz teklifleri ve dekorlarıyla da izleyicilerde Aka merak uyandırıyor. Pekala Kızılcık Şerbeti dizisindeki konut dekorasyon tüyoları nelerdir? İşte Kızılcık Şerbeti dizisinde kullanılan bütün dekorasyon tüyoları haberimizin devamında…

4 aylık hamile olan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı özel tekneleriyle sahil sefası yaptı!

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’nın 4 aylık Hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Bir kız bebekleri olacağı öğrenilen Ünlü çift, evvelki gün Bebek’te el ele görüntülendi.

Bebeklerde göz kayması neden olur, nasıl geçer?Bebeklerdeki göz kayması kendi kendine geçer mi?

Beslenme, Genel, Sağlık Mar 21, 2023 Yorum Yok

Uzmanlar, bebeklerde meydana gelen göz kayması (şaşılık) sebebini kırma gücünde bozuklukların oluşması olarak açıklıyor. Öbür bir neden olarak da ‘beyin’ gösterilirken pek Fazla Ana bebeklerde göz kaymasının nedenini ve nasıl geçtiğini merak ediyor? Pekala bebeklerde göz kayması neden olur, nasıl geçer? Bebeklerdeki göz kayması kendi kendine geçer mi?

Devlet gözlük için ne kadar para ödüyor? 2023 SGK gözlük parası ne kadar Devlet destekli gözlük

Devletin vatandaşlara sunduğu seçeneklerden biri olan gözlükler için bir ölçü Nakit ödeniyor. Göz hastalığı olanlar için SGK’nın ödediği fiyat birçok şahıs tarafından merak ediliyor. Pekala devlet gözlük için ne kadar ödüyor, 2023 SGK gözlük parası ne kadar, Devlet takviyeli gözlük nasıl alınır? İşte ayrıntılar:

Gözde ışık çakması neden olur ve nasıl tedavi edilir?

Gözlerin birinde ya da ikisinde ani meydana gelen Fer parlamaları ve uçuşmalar bir hastalığın habercisi olabilir. Uzmanlar bu belirtileri yaşayanları kesinlikle doktora gitmesi konusunda uyarıyor. Pekala Beğenilen Fer çakması neden olur ve nasıl tedavi edilir?

Glokom nedir? Belirti dahi vermeden sinsice ilerleyen bu hastalığa dikkat!

Gözlerde sinsice ilerleyen ve ekseriyetle belirti dahi vermeyerek göz hududunda tahribata Sebep olan göz tansiyonu hastalığı (glokom) nedeniyle her Yıl dünya genelinde 6.4 milyon insan görmesini yitiriyor. Göz tansiyonu ile glokomun birbirine karıştırıldığının altını çizen Prof. Dr. Işık Acar Göçgil, “Glokom Önlem alınmadığı taktirde Geri dönülemez görme kayıplarına yol açabilmektedir.” formunda konuştu.

Kedilerin mutlu olduğu nasıl anlaşılır? Kedim beni seviyor mu? Kedilerin hareketlerinin anlamı

Hem kalbimizin hem de konutumuzun en değerli üyelerinden biri olan kedilerimizin davranışlarını gerçek bir formda yorumlamak hepimizin en değer …