Kızılcık Şerbeti dizisindeki ev dekorasyonu nasıl yapılır? Kızılcık Şerbeti ev dekorasyonu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 27, 2023 Yorum Yok

Show TV ekranlarının Fazla konuşulan dizisi Kızılcık Şerbeti, dikkat çeken konusu ve farklı karakterlerinin yanı Dizi Cazibe yerleri, kullanılan tarz teklifleri ve dekorlarıyla da izleyicilerde Aka merak uyandırıyor. Pekala Kızılcık Şerbeti dizisindeki mesken dekorasyon tüyoları nelerdir? İşte Kızılcık Şerbeti dizisinde kullanılan bütün dekorasyon tüyoları haberimizin devamında…

Son devirlerin en Fazla konuşulan üretimlerinden biri olarak sık sık gündeme gelen “Kızılcık Şerbeti”, alışılagelmişin dışındaki konusu ve oyunculuk performanslarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Gerçek bir Ömür hikayesinden uyarlandığı argüman edilen imal, büsbütün farklı kültürlerle harmanlanan iki ailenin ortasındaki bağı ve Vakit vakit yaşanılan çatışmayı gözler önüne seriyor. Davranış hallerinden gündelik rutinlerine kadar farklılık gösteren bu ailelerin şahsî beğenileri de Aka ölçüde zıtlıklar taşıyor. Dekorasyon severler için bugün reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti dizisindeki meskenlere konuk oluyoruz. Gelin, Kızılcık Şerbeti dizisinde tercih edilen meskenler ve dekoratif tekliflere Bir arada göz atalım.

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNDEKİ MESKENLERİN DEKORASYONLARI

  • KIVILCIM’IN EVİ

Evrim Alasya’nın oynadığı “Kıvılcım” karakteri başrollerden biri olan tabiat karakterinin annesi olarak karşımıza çıkıyor. Hayli disiplinli, çağdaş, sert kuralları olan ve kızlarının geleceğine odaklanan bir Ebeveyn profili çizen Kıvılcım, bu net çizgisini konutunun dekorasyonuna da taşımayı ihmal etmiyor.

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım

Bej, gri, pembe ve ak renklerin yüklü olduğu bir konut dekore eden Kıvılcım, Özellikle salonunda rahatlığa vurgu yapıyor. Birinci olarak koltuk kadrolarını mercek altına alırsak günümüzde birçok konutta karşımıza çıkan geniş, rahat ve Çağdaş dizaynlı bir koltuk grubuyla karşılaşıyoruz. 

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım meskeni

Ahşabın doğallığına da konutunun dekorasyonunda yer vermeyi ihmal etmeyen Kıvılcım karakteri, soyut tablolar ve şık aydınlatmalarla meskeninin dekorasyonunda bütünleyici bir Görüntü yakalıyor.

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım konutu

Yemek kısmı ve salonu İç içe kullanmak isteyen Kıvılcım’ın Yemek alanında gold ayrıntılar ve metal vurgulara yer verdiğini görebilirsiniz. Tıpkı vakitte Yemek masasının üzerinde yer Meydan aydınlatma, alanın ayrımını gözler önüne seriyor.

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım konutu

Deniz görüntülü bir meskene sahip olan Kıvılcım karakteri, geniş pencerelerde koyu renkli perdeler kullanmaktansa görüntüyü kapatmayan tüllere yer vermeyi tercih ediyor. Birebir vakitte yeşil yapraklı bitkiler ve bir okuma köşesiyle de Güçlü bir dekorasyon oluşturuyor.

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım meskeni

  • PEMBE VE ABDULLAH’IN EVİ 

Geleneksel bir aile yapısını benimseyen Pembe ve Abdullah çifti, bembeyaz görkemli bir köşkte 2 oğlu, gelinleri ve kızlarıyla Bir arada yaşıyor. Epeyce geniş ve ferah bir konutta yaşayan bu ailenin Ömür alanlarında Çağdaş ve minimalist yerine daha avangart, sofistike ve hatta Rokoko tarzından esintileri görmek mümkün. 

Kızılcık Şerbeti mesken

İlk olarak salona göz attığımızda epeyce ferah bir Meydan bizleri karşılıyor. Burada yer verilen koltuk grupları ise adeta ihtişamın sembolü üzere avangart ve hayli süslü bir formda. Mavi, beyaz, ekru ve altın renginin çokça kullanıldığı salonda, püskül ayrıntılar ve göz Müşteri işlemeler dikkatlerden kaçmıyor. 

Kızılcık Şerbeti mesken dekorasyonu

Büyük görkemli bir avize ile taçlandırılan salon, küçük bir sarayı anımsatan motifler ve işlemelerle çevrili. Bazılarına nazaran karmaşık görünen bu Meydan bazıları için de göz kamaştıran bir doluluğu Anlatım ediyor.

Kızılcık Şerbeti Pembe ve Abdullah konut dekorasyonu

Aynı esintilerin Döşek odalarında da Yargıç olduğunu ayrım edebilirsiniz. Mavi ve ekru tonlarının vurgulandığı Döşek odalarının dekorasyonunda Özellikle tablolar dikkat çekiyor.

Kızılcık Şerbeti Pembe ve Abdullah konut dekorasyonu

Son olarak Abdullah karakterinin çalışma odasına göz atalım. Baştan aşağı her ayrıntıda ahşabın yalınlığına yer verilen çalışma odasında Özellikle kütüphane kısmı odak noktası haline geliyor. Sarı renkli bir aydınlatmayla loş bir atmosfer yakalanan bu odada da 2 Ufak berjerle huzurlu bir köşe inşa edilmiş.

Kızılcık Şerbeti Abdullah çalışma odası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir