4 aylık hamile olan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı özel tekneleriyle sahil sefası yaptı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’nın 4 aylık Hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Bir kız bebekleri olacağı öğrenilen Ünlü çift, evvelki gün Bebek’te el ele görüntülendi.

Türkiye’nin en Varlıklı ailelerinden biri olan Sabancıların gelini Nazlı Kayı, toplumsal medyanın en Fazla konuşulan isimleri ortasında yer alıyor. 2021 yılının ekim ayında Hacı Sabancı ile Arzu – Ömer Sabancı çiftinin yalısında nikah masasına oturan Kayı, haziran ayında Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğünle memnunluğunu herkesle paylaştı. 

Nazlı Kayı Sabancı ve Hacı Sabancı

Mutlu birliktelikleriyle magazin dünyasının Örnek çiftleri ortasında gösterilen Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çiftinden geçtiğimiz günlerde müjdeli bir haber geldi. 4 aylık Hamile olduğu öğrenilen Nazlı Kayı, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla hoş haberi takipçileriyle paylaştı. Eşi Hacı Sabancı’nın karnını tuttuğu kareleri toplumsal medya hesabından yayınlanan Nazlı Kayı, fotoğrafın altında “3” ve kalp emojisi koydu. Memnunlukları gözlerine yansıyan çiftten Nazlı Kayı’nın hoşluğu görenleri kendine hayran bıraktı.

Hacı ve Nazlı Sabancı

Bir kız bebek dünyaya getirmeye hazırlanan Nazlı ve Hacı Sabancı çifti, evvelki gün Kıyı keyfi yaptı. Özel tekneleriyle Bebek’e gelen çift, kıyıda el ele yürüyüş yaptı. Hacı Sabancı’nın her Lahza eşinin elini tutması ve tekneden inerken hisli davranması gözlerden kaçmadı. Nazlı Kayı’nın göbeğinin belirginleşmeye başladığı da objektiflere yansıdı. 

Hacı ve Nazlı Sabancı çifti

BABAANNE Dilek SABANCI’NIN GÖNLÜNDEN GEÇEN OLDU!

3 erkek çocuk sahibi Dilek Sabancı’nın gönlünden kız torun geçtiği konuşulurken Nazlı Kayı’nın “Kız ya da erkek ayrım etmez, en değerlisi sağlıklı olması” dediği öğrenildi.

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çifti

Bebek haberinden sonra birinci Sefer Etiler’de bir restoran çıkışında objektiflere yansıyan Kayı, imaj vermemek için uzun uğraşlar verdi. Gergin olduğu gözlerden kaçmayan Kayı’nın eşiyle birlikte araca yönelmemesi de dikkat çekti. 

Nazlı Kayı hamilelik haberi sonrası birinci Defa görüntülendi

BEBEĞİN CİNSİYETİ BELİRLİ OLDU!

Hacı Sabancı ile Nazlı Sabancı çifti, kısa müddet Evvel bebek beklediklerinin muştusunu vermişti. Şimdilerde anne-baba olmak için gün sayan Ünlü çiftin bebek heyecanı bütün Sabancı ailesinde Aka bir sevinçle karşılandı.

Arzu Sabancı’nın gönlünden geçen oldu. Üç erkek annesi müstakbel babaanne Dilek Sabancı’nın ise gönlünden kız torun geçiriyordu.

Gönlüne nazaran bir gelin bulan Dilek Sabancı’nın İlah gönlüne nazaran vermiş. Doktorunun doğum için ağustosa gün verdiği Nazlı Sabancı’nın kızı olacakmış.

DAHA önce NELER OLDU?

Magazin dünyasının beğenilen çiftlerinden Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, geçtiğimiz Yıl Ekim ayında sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğün yapmaları beklenen Ünlü çift, Nazlı Kayı’nın babasının vefatı ve pandemi sebebiyle düğünü erteleme kararı almıştı. 

Türkiye’nin en Varlıklı ailelerinden biri olan Sabancıların düğün yapma hayali tekrar gündeme geldi. sade bir nikah merasimiyle evlenen Hacı ve Nazlı Sabancı’nın 25 Haziran’da Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğün yapacağı öğrenildi.

Hacı ve Nazlı Sabancı çiftinin nikahından kareler

10 KARATLIK YÜZÜĞÜYLE POZ VERDİ!

Geçtiğimiz günlerde konutunda yılbaşı kutlaması için yakınlarıyla bir ortaya gelen Kayı, o güne ilişkin kareleri “2021’in nihayet günü” notuyla toplumsal medya hesabından paylaştı. Lüks marka merakı olduğu bilinen Nazlı Kayı’nın paylaşımında 10 karatlık yüzüğünü göstermeye çalışması takipçilerinin gözünden kaçmadı. 

Mavi elbisesi, dalgalı saçları ve devasa yüzüğüyle göz kamaştıran Kayı’nın fotoğrafları kısa müddette binlerce zevk ve yorum aldı.

ELEŞTİRİLERE AMAÇ OLDU!

Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile evlenerek Türkiye’nin en Güçlü ailelerinden birine gelin olan Nazlı Kayı, geçtiğimiz günlerde bir mecmuanın çekimleri için kamera karşısına geçti. Her hareketiyle Hadise olan Kayı’nın toplumsal medya hesabından paylaştığı o kareler takipçileri tarafından tenkit yağmuruna tutuldu.

Mavi kot elbisesiyle sandalyede otururken çekildiği kareleri paylaşan Kayı’nın fotoğrafına takipçileri tarafından “Hacı… Koş tansiyon ilacımı getir bakışı”, “Bugün serum takılırken ben”, “İçim çekildi biraz ekmek koparın pozu” ve “Valla baygınlık geçirirken çekmişler sandım” gibi yorumlar geldi.

SAÇLARIYLA TOPLUMSAL MEDYANIN LİSANINA DÜŞMÜŞTÜ!

Geçtiğimiz aylarda Amel insanı Hacı Sabancı ile dünya meskenine giren Nazlı Kayı, verdiği davette 64 bin liralık Dior marka aksesuarıyla dikkatleri üzerine çekti. Lüks markalara olan düşkünlüğüyle bilinen Kayı, bu sefer toplumsal medya kullanıcılarının lisanına düştü.

Verdiği davette kıymetli aksesuarlarıyla İlgi odağı haline gelen Kayı’nın saçları takipçilerinin gözünden kaçmadı. Nazlı Kayı’nın saçlarının yağlı olduğunu söyleyen takipçileri “O aksesuarlara, o bakımsız saçlar…”, “Bu zımpırtıya 64 bin lira vereceğine keşke saçına bakım yapsa..” ve “Bu kızın saçları neden daima yağlı?” gibi yorumlarda bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir