saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Genç

Genç

Genel

Bağcılar’da gençler, 19 Mayıs coşkusunu Oğuzhan Koç’la yaşadı! Abdullah Özdemir TOGG’la geldi

admin
0 6

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı hasebiyle Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği konserde Ünlü sanatçı Oğuzhan Koç sahne aldı. Mahmutbey Stadyumu’nu dolduran gençler, Koç’un müzikleri eşliğinde 19 Mayıs’ı coşkuyla kutladı.

Genel

Özcan Deniz, TOGG’la sahneye çıktı! Bakan Varank co-pilotluk yaptı

admin
0 19

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından düzenlenen ‘Bursa’da Aka Buluşma’ konserinde Özcan Deniz, yapılan Özel bir rampa sayesinde yerli araba Togg’la sahneye çıktı. O anlar, Tarkan’ın sahneye asansörle çıkışına atıf olarak “Artık asansör dönemi bitti TOGG sahneye çıktı” dedirtti.

Genel

Murat Kurum’un down sendromlu gençle iftar konuşması herkesi gülümsetti!

admin
0 22

Pendik Belediyesi’nin düzenlediği iftar programında down sendromlu bir gençle bir ortaya gelen Murat Kurum’un gençle İçten diyalogları kalplere dokundu.

Genel

Nihat Hatipoğlu’na ilk sahurda gelen soru sosyal medyada viral oldu! “Yolda bırakmanın…”

admin
0 33

Her sene Ramazan’da Nihat Hatipoğlu’na iftar ve sahur programlarında sorulan sorular gündem oluyor. Bu sene Hatipoğlu’na birinci sahurda genç bir bayan kız tarafından sorulan soru toplumsal medyada viral oldu.

Genel

Yeni dizi Veda Mektubu’nun konusu nedir? İlk bölümü yayınlanan dizinin oyuncuları kimler?

admin
0 31

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Veda Mektubu’nun birinci kısmı yayınlandı. Gerçek bir hayat kıssasından uyarlama olduğu bilinen sıra bahsiyle izleyicinin ilgisini çekti. Yarım kalan bir kıssanın tekrar alevlenmesi etrafında ilerleyen sıra Pazartesi akşamları izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Pekala Veda Mektubu’nun konusu nedir? Veda Mektubu neyi anlatıyor? Dizinin oyuncuları ve ayrıntılar…

Genel

Aleyna Tilki çocuk istismarı dedi: Yüzüne 500 tl karşılığında dövme yapan genç gündem oldu!

admin
0 37

Genç popçu Aleyna Tilki, sahne kostümleri konuşmaları ve takındığı halla gündemden düşmüyor. Aleyna Tilki ismini yüzüne 500TL karşılığında dövme yaptıran gencin görüntüsü toplumsal medyayı salladı. Aleyna Tilki ise bu duruma çocuk istismarı diyerek Karşılık verdi.