Bağcılar’da gençler, 19 Mayıs coşkusunu Oğuzhan Koç’la yaşadı! Abdullah Özdemir TOGG’la geldi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 21, 2023 Yorum Yok

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği konserde Ünlü sanatçı Oğuzhan Koç sahne aldı. Mahmutbey Stadyumu’nu dolduran gençler, Koç’un müzikleri eşliğinde 19 Mayıs’ı coşkuyla kutladı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Bağcılar Belediyesi, Gençlik Konseri düzenledi. Bu kapsamda pop müziğin sevilen sesi Oğuzhan Koç, Mahmutbey Stadyumu’nda sahneye çıktı. Ellerinde Türk bayraklarıyla stadyumu dolduran gençler, Koç’un müzikleriyle 19 Mayıs coşkusunu yaşadı. Meydanı dolduran binlerce ilçe sakini, doyasıya eğlendi. Renkli anların yaşandığı konser alanına Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir de TOGG’la geldi.

Abdullah Özdemir ve Oğuzhan Koç

“KENDİNİZE GÜVENİN”

Tüm vatandaşların 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Özdemir,“Göreve geldiğimiz birinci günden beri mottomuz ‘Çocukların ve gençlerin belediye lideri olacağız’ oldu. Bu alanda Özellikle gençlerimiz ismine Kıymetli çalışmalarımızı başlattık. İnşallah yeni kütüphanelerimizle, gençlik merkezlerimizle, kültür merkezlerimizle, parklarımızla, bahçelerimizle, spor sahalarımızla gençlerimizin itimatla doyasıya vakit geçirecekleri alanları oluşturacağız. Sevgili genç kardeşlerim ülkemize inancın, kendinize itimadın Özellikle özgüveninizi asla yitirmeyin. istikbal bizim, istikbal Türkiye’nin. Bunu bu türlü bilin diyorum. Hepinizi hürmet ve sevgiyle selamlıyorum”dedi.

Unutulmaz bir bayram coşkusu yaşayan iştirakçiler, konseri düzenleyen Özdemir’e teşekkürlerini iletti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir