Sanatçı Mehmet Önder Şahan Gökbakar hakkında şoke eden o sırrı açıkladı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 21, 2023 Yorum Yok

Sosyal medya hesabından gündem mevzularına ait kritik yaparak hafızalarda kalma uğraşı içinde olan Şahan Gökbakar’ın iktisat değerlendirmesine oyuncu Mehmet Başkan’dan Karşılık geldi. Başkan’ın “Meğer işçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz” sözleriyle yaptığı İzah görenleri şaşkına çevirdi.

Filmlerinden Fazla nihayet vakitlerde Twitter hesabından ülkeye ve seçime dair yaptığı algı çalışmalarıyla gündemde kalmaya çalışan Şahan Gökbakar, geçtiğimiz gün kendisini eleştiren meslektaşlarına küfretmişti. nihayet olarak ekonomist rolüne bürüne Gökbakar’a rol arkadaşı Mehmet Başkan’dan Karşılık gecikmedi. Başkan, Gökbakar ve kardeşi hakkındaki bilinmeyen sırrı açıkladı.

Mehmet Önder

ŞAHAN GÖKBAKAR HAKKINDA BİLİNMEYEN O SIR!

FETÖ ve PKK ile işbirliği içinde olan 6+1’li masanın üyelerinden GÜZEL Parti’nin iktisat Siyasetleri Lideri Prof. Bilge Yılmaz üzerinden duyar kasan Şahan Gökbakar hakkında Başkan, “Bak Şahan, seninle birebir sinemada oynadık, kardeşin direktördü, senin dışında kimse parasını alamadı, bilmiyorsun zannedip sana söyledim halbuki işçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz, burada namuslu vatansever pozu kesme, senin ne olduğunu anlatsam insan içine çıkamazsın.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Mahmut Tuncer’i sinirlendiren soru! Nuri Sesigüzel’in cenazesinde “20 liran Mevcut mı?” sorusuna…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir