Arzu Yanardağ’a film setinde evlilik teklifi! O anları paylaştı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 16, 2023 Yorum Yok

Uzun vakittir birliktelik yaşadığı boksör Uğurcan Yanardağ’dan, rol aldığı sinema setinde sürpriz bir evlilik teklifi Meydan oyuncu Dilek Yanardağ o anları toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Aşkına Eşkiya, Ufak Gelin, Unutabilsem, Türkan Hanım’ın Konağı ve Hayat Bağları üzere sevilen dizilerde yer Meydan oyuncu Arzu Yanardağ, uzun vakittir Birlikte olduğu boksör Uğurcan Yanardağ‘dan evlilik teklifi aldı. 2006 ile 2008 yılları ortasında Ali Serter ile birinci evliliğini yapan ve bu evliliklerinden Alara Maya isminde bir kızı bulunan Yanardağ, Uğurcan Yanardağ ile evlilik seyahatine çıkmak için birinci adıma “evet” karşılığını verdi.

Arzu Yanardağ ve Uğurcan Yanardağ

“BİR ÖMÜR birlikte OLMAYA EVET”

Yer aldığı bir sinemanın setinde Uğurcan Yanardağ’dan gelen evlilik teklifine “Evet” yanıtını veren Dilek Yanardağ, “Beraber geçirdiğimiz her Lahza daha da pahalanan ve kalbinin bütün hoşluğunu ortaya koyan sevgilimle bir ömür birlikte olmaya evet” dedi. Kayıt altına alınan o anlarda Yanardağ’ın teklifinin, arkadaşları tarafından Aka sevinçle karşılandığı görüldü.

“SOYADLAR ASLINDA AYNI” YORUMLARI GELDİ

Soyadlarının tıpkı olmasıyla dikkat çeken ikili kimi kullanıcılar “Hiç gerek yoktu nasıl olsa Irk isimler aynıydı”, “Neden soyadlarınız birebir?” ve “Soyadı da değişmeyecek” üzere esprili yorumlar yaptı.

Arzu Yanardağ ve kızı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir