Aslı Enver’den çarpıcı açıklama: Geçmişteki bazı davranışlarını abartılı buldu!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Oyuncu Aslı Enver, geçmişi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Instyle mecmuasına konuşan Enver, ‘Geçmişteki birtakım davranışlarımın da ne kadar abartılı olduğunu görüyorum’ dedi.

Oyuncu Aslı Enver, Amel adamı Berkin Gökbudak ile sesiz sedasız bir halde nikah masasına oturmuştu. Evlilikten kısa bir müddet sonra ise Hamile olduğu magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. Şimdilerde ise Instyle mecmuasına konuşan Enver, ‘Geçmişteki kimi davranışlarımın da ne kadar abartılı olduğunu görüyorum’ dedi. Konuşmaların devamında ise hayatı ve nazar açısı hakkında itiraflara yer veren oyuncu gündeme geldi.

Aslı Enver çarpıcı açıklamalarda bulundu

“HER ŞEYİN BİZATİHİ OLANI GÜZEL”

Çok konuşulan düğünün akabinde fotoğraflar paylaşan Aslı Enver,  “Rastgele çekilen fotoğraflar daha hoş çıkar. Tesadüfen tanışılan beşerlerle daha Mesut oluruz, kıyıda köşede uyuyakalmak uykunun en keyiflisidir, plansız haydi denilerek yapılan aktiviteler daha eğlencelidir. Her şeyin ‘kendiliğinden’ olanı güzel” dedi.

aslı enver evlilik fotoğrafları

“YALNIZLIKTA İLGİLİ DEHŞETLER KALKINCA…”

Gözlerden Irak ve sade bir evlilik merasimi tercih eden Enver, evlilikten kısa bir müddet sonra Ebeveyn olacağını öğrenmişti. Instyle mecmuasına İzah yapan oyuncu, “Yalnızlıkla ilgili dehşetler kalkınca gelecekle ilgili tasalar de azalıyor, geçmişteki kimi davranışlarımın da ne kadar abartılı olduğunu görüyorum. Kendimi daha yeterli tanıyor ve hasebiyle da daha yeterli hissediyorum artık” dedi.

Aslı enver düğün fotoğrafı ve eşi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Armağan Çağlayan gözyaşları içinde anlattı! “Acı çekmek istemiyorum”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir