Yasemin Özilhan saç stiliyle dikkatleri üzerine çekti! “Beni bu sefer mazur görün…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Oyuncu kimliğiyle de tanınan Toplum hayatının Kıymetli ismi Yasemin Özilhan, Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere yakalandı. Saç tarzıyla de dikkatleri üzerine çeken Özilhan basın mensuplarının sorularını karşılıksız bırakmayı tercih etti.

Bir vakitlerin televizyon efsanesi Doktorlar dizisindeki Doktor Ela karakteriyle herkesin sempatisini kazanan hoş oyuncu Yasemin Özilhan, 2011 yılında Ünlü Amel insanı İzzet Özilhan ile nikah masasına oturarak Toplum hayatının Değerli isimleri ortasında yer almaya başladı. Bebek‘te yürüyüş yaparken objektiflere yakalanan Özilhan saç tarzı ile dikkatleri üzerine çekerken, muhabirlerin sorularına da karşılık vermemeyi tercih etti.

Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan

“BENİ BU SEFER MAZUR GÖRÜN…”

Yürüyüş yaparken basın mensuplarına yakalanan Yasemin Özilhan, gelen sorulara “Daha geçen gün konuştuk. Bu sefer beni mazur görün arkadaşlar” diyerek karşılık vermemeyi tercih etti ve süratli adımlarla basın mensuplarının yanından ayrıldı.

Yasemin Özilhan Bebek

O TEZLERİ YALANLAMIŞTI!

İki gün Evvel “Hayatımda her şey yolunda” açıklamasını yapan Özilhan, yakın arkadaşı Kerem Bürsin‘in evvelden birliktelik yaşadığı oyuncu Hande Erçel‘i toplumsal medya hesabı üzerinden takipten çıkarmasını istediği savlarına ise “Yok o denli bir şey arkadaşlar” karşılığını vererek o argümanları yalanlamıştı.

Yasemin Özilhan, Kerem Bursin ve Hande Erçel ile ilgili soruları yanıtladı

“ARAMIZ BERBAT DEMİYORUM…”

Basın mensuplarından gelen “Hande Erçel’i neden takipten çıkardınız? Aranız güzeldi, ne oldu?” sorularına ise “Teşekkürler, konuşmak istemiyorum. ‘Kötüyüz’ demiyorum esasen, bir şey yok” ifadelerini kullanarak yanıt vermişti.

Yasemin Özilhan, Kerem Bursin ve Hande Erçel

“BİR KIRGINLIĞIM YOK”

Hande Erçel ile ortasında bir Problem olmadığı belirten Ünlü İsim Hande Erçel’e karşı bir kırgınlığı olmadığını da “Bir yerde denk gelseniz selam verir misiniz?” sorusuna “Tabii ki selamlaşırım” yanıtıyla Anlatım etti.

Yasemin Özilhan, Kerem Bursin ve Hande Erçel

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Alişan’dan kızı Eliz’le eğlenceli video!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir