Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç itirafı! ‘Özür dilerim Oğuzhan’ deyip gerçekleri anlattı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Önceki akşam yakın arkadaşı Fatma Topbaş’ın doğum gününü kutlamak için Yeniköy’de bir yere giden Demet Özdemir, eşi Oğuzhan Koç hakkında İçten açıklamalarda bulundu. “Özür dilerim Oğuzhan” diyerek gerçekleri anlatan Özdemir’in sözlerine Koç’un vereceği Karşılık merak konusu oldu.

Ağustos ayında görkemli bir düğünle bir ömür uzunluğu mutluluğa “evet” diyen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, mutlu birliktelikleriyle magazin dünyasında parmakla gösterilen çiftler ortasına girmeyi başardı. Evvelki gün yakın arkadaşı Fatma Topbaş‘ın doğum günü için Yeniköy’de bir yere giden taze gelin Demet Özdemir‘in evlilik hakkındaki açıklamaları herkesi şaşırttı. 

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

“ELİMİN LEZZETLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Oğuzhan Koç ile yuva kuran ve evliler kervanına katılan Özdemir, husus Yemek yapmaya gelince “Çok Ender Yemek yapıyorum ancak elimin lezzetli olduğunu düşünüyorum. Anneme kimi sipariş veriyoruz zira annelerin yaptığı Yemek hiçbir yerdeki üzere olmuyor, olmaz da” halinde konuştu. 

Demet Özdemir

Muhabirlerin “Oğuzhan Beyefendi hamarat mıdır” sorusunu da cevapsız bırakmayan Özdemir, “Böyle şeyler başlık yapılıyor ancak açıkça söyleyeceğim. Özür dilerim aşkım. Oğuzhan mutfağa girmeyi hiç sevmiyor arkadaşlar. O denli bir niyeti yok yok, hiç olmadı” diyerek kahkaha attı. 

Demet Özdemirden Oğuzhan Koç itirafı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Alişan’dan kızı Eliz’le eğlenceli video!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir