İbrahim Tatlıses’in kızını görenler gözlerine inanamadı! Son haliyle herkesi şoke etti!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 12, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız’ın kızları Elif Ada’yı görenler gözlerine inanamadı. 11 yaşına giren Elif Ada nihayet haliyle herkesi şoke etti.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’le 2011 yılında dünya konutuna giren Ayşegül Yıldız, 2013 yılında yolları ayırdı. Çiftin gözlerden Irak büyüttüğü  Elif Ada ismini verdikleri bir kız çocukları bulunuyordu. Geçtiğimiz günlerde Ayşegül Yıldız, kızı Elif Ada’nın doğum günü kutlamasından fotoğraf karelerini toplumsal medya hesabından paylaştı. Bunun üzerine ise Elif Ada’nın nihayet hali ise gündem oldu.

İbrahim Tatlıses

“BOYU BOYUMA HUYU HUYUMA DENK”

Kızı için konutta sade bir doğum günü kutlaması düzenleyen Ayşegül Yıldız, çekildiği fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden yayınlayarak şu notu düştü:
“Çiçeğim… Bir ıslak daha aldın hayattan, dolu dolu 10 yılımız geride kaldı. Orijinal bir yaşa adım atarken, dilerim yüzün üzere, o pırıl pırıl kalbin üzere, yeni yaşında, bir ömür tertemiz, memnunlukla ve sıhhatle geçsin. Sanırım her Ebeveyn üzere dünyanın en şanslı annesiyim. Ne kadar şükretsem az. Hayatıma kattığın onca hoşluk, bana öğrettiğin binlerce şey için sana Fazla teşekkür ederim. Hayatıma memnunluk, memnunluk kattın. Yeterli ki doğdun ve güzel ki varsın. Seni Fazla seviyorum bebeğim. Annesinin kuzusu. Uzunluğu boyuma huyu huyuma denk. çok sevin çocuklarınızı, küçük tefek şeyler için kırmayın kalplerini. çok deneyimsiz, Fazla masumlar…. zelzele hepimizin kalbinde derin yaralar açtı. O yüzden daha sıkı sarılın sevdiklerinize ve evlatlarınıza. Düzgün ki varlar.”

İbrahim Tatlıses

İLGİNZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Bahadır Yenişehirlioğlu Beyaz Parti toplantısından görüntülü paylaşım yaptı! “Yara sarmak için”​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir