Derya Uluğ unutmadı! Depremde hayatını kaybeden Taha Duymaz adına…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 12, 2023 Yorum Yok

Türkiye’nin 6 Şubat’ta geçirdiği zelzele sonucunda Hatay’da hayatını kaybeden Ünlü fenomen Taha Duymaz’ı müzikçi Derya Uluğ unutmadı. meşhur müzikçi Hatay’a giderek Taha Duymaz ismine iftar yemeği verdi.

7.7 ve 7.6 şiddeti zelzeleye Hatay’da yakalanan toplumsal medya fenomeni Taha Duymaz, kardeşi, halası ve eniştesi yıkıntı altında kalarak hayatını kaybetmişti. Vefatının akabinde birçok Ünlü isimde Taha Duymaz’ı anarak görüntüler, fotoğraflar paylaşmıştı. Ortadan geçen vakitten sonra müzikçi Derya Uluğ, Hatay’a Taha Duymaz’ın ailesi ile buluşmaya gitti. meşhur fenomen için iftar yemeği verdi.

“SENİN HAYALİN BENİM HAYALİM OLMUŞTU”

Hatay’da iftar yemeği veren müzikçi Uluğ twitter hesabından “Keşke sen hayatta olsaydın ve kendin yapsaydın o yemekleri. Olmadı… Senin hayalin benim hayalim olmuştu. Bugün gerçek oldu. Umarım bir yerlerden görüyorsundur. Yerin cennet bahçesi olsun gönlü hoş Taha’m.” sözlerine yer verdi.

TAHA DUYMAZ İSMİNE İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Hatay’a giden Derya Uluğ Taha Duymaz ismine iftar yemeği verdi. ‘Taha Duymaz Mutfağı’ pankartı yazdıran Uluğ, fenomenin ailesi ile bir ortaya gelmeyi de ihmal etmedi. Duymaz’ın annesi ve ağabeyiyle de  fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaşan Derya Uluğ “Taha’nın annesi Meryem Teyze’yi, kardeşlerini, meskenini ziyaret ettik. Sarıldık, ağladık, Taha’yı andık” cümlelerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Bahadır Yenişehirlioğlu Beyaz Parti toplantısından görüntülü paylaşım yaptı! “Yara sarmak için”​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir