Aleyna Tilki çocuk istismarı dedi: Yüzüne 500 tl karşılığında dövme yapan genç gündem oldu!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Genç popçu Aleyna Tilki, sahne kostümleri konuşmaları ve takındığı tutumla gündemden düşmüyor. Aleyna Tilki ismini yüzüne 500TL karşılığında dövme yaptıran gencin görüntüsü toplumsal medyayı salladı. Aleyna Tilki ise bu duruma çocuk istismarı diyerek Cevap verdi.

Genç yaşta kazandığı şöhretin getirisini Bazen Vakit konuşmalarıyla Bazen Vakit hareketleri ile gösteren Aleyna Tilki, milyonlarca kitleye ulaşmayı başardı. Sahne kostümleri ile gündemden düşmeyen genç müzikçi şimdilerde ise gündeme Ufak bir çocuğun yüzüne “Aleyna Tilki” ismini dövme yapmasıyla geldi. Bu duruma şaşırtan yanıt veren Tilki ise herkesi hayrete düşürdü.

Aleyna tilki genç çocuğun yüzüne dövme yaptırmasına açıklamalarda bulundu

“BUDA BİR ÇEŞİT ÇOCUK İSTİSMARI”

Sosyal medyada viral olan görüntü Aka reaksiyon uyandırdı. Sokakta yürüyen bir genç çocuğa kendisinin yüzüne Aleyna Tilki dövmesi yaptırılması kaidesiyle 200 TL verileceği söylendi. 200 TL’yi kabul etmeyen çocuk, 500 lira karşılığında dövme yaptıracağını söyledi. Dövmeci 500 TL’yi kabul eden genç çocuğu dükkana götürüp dövme yaptığı anları görüntüye çekti. 

aleyna tilki dövmesi yaptıran çocuk

SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAYINLADI!

Dövmenin yapılmış halini toplumsal medyadan yayınlayan dövmeci ağır yansılara maruz kaldı. “500 TL karşılığında zebaninin hızına Aleyna Tilki yazdırdım” ifadelerine yer veren dövmeciye ise  “İnşallah dövme gerçek değildir” ifadeleri kullanıldı.

Aleyna tilki dövmesi yaptıran çocuk

 ALEYNA TİLKİ’DEN CEVAP GECİKMEDİ

22 yaşındaki genç müzikçi ise bu olanlar karşısında dövmeciye reaksiyon gösterdi. “O çocuk Fazla tatlı lakin yaşı Fazla ufak. Dövme yaptırma kararı alacak bir yaşta değil. Onun ismine üzüldüm. Ona o dövmeye yapan kişi, kabahat işlemiş. Bu da bir çeşit çocuk istismarına girer!” sözlerine yer verdi.

Aleyna tilkiden dövme açıklaması

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir