saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Eşi

Eşi

Genel

Dilan Polat yine gündemde! Eşi Engin Polat’tan gelen yıldönümü sürprizi…

admin
0 11

Abartılı Ömür biçimiyle bilinen toplumsal medya fenomeni Dilan Polat’ın paylaşımları toplumsal medyada Aka ilgiyle takip ediliyor. Eşi Engin Polat ile olan görüntüleri Fazla konuşulan toplumsal medya fenomeni bu görüntülere bir yenisini ekleyerek tekrar gündeme geldi. Evlilik Yıl dönümlerini kutlayan çift toplumsal medyanın Tekrar lisanına düştü.

Genel

Tolgahan Sayışman’dan ilginç itirafı: Almeda’yla çiğköfte yerken anladım!

admin
0 12

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi, geçtiğimiz gün Arnavutluk’ta yayın yapan bir televizyon kanalına konuk oldu. Evlilikleri hakkında İçten açıklamalarda bulunan Sayışman’ın eşinin gözlerine bakarak sarf ettiği kelamlar alkış topladı. Abazi’nin ruh eşi olduğunu anladığı anı birinci Sefer paylaşan Sayışman’ın kurduğu cümleler herkesi şaşırttı.

Genel

Eşi Korhan Saygıner vatandaşlıktan çıkarılmıştı! Zuhal Topal tatillere doyamadı

admin
0 7

Yıllardır ekranların sevilen yüzü Zuhal Topal, bu Yıl tatillere doyamadı. Programdan fırsat bulduğu her boşlukta Yurt dışı tatilleri yapan Zuhal Topal o anları toplumsal medya hesabından yayınladı.

Genel

Emine Erdoğan Küba Devlet Başkanı’nın eşi Lis Cuesta Peraza’yı ağırladı!

admin
0 13

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hız kesmeden lider eşleriyle bir ortaya gelmeye devam ediyor. Erdoğan, bu Kez de Küba Devlet Lideri’nin eşi Lis Cuesta Peraza’yı ülkemizde ağırladı.

Genel

Tolgahan Sayışman’ın cimriliği pahalıya patladı! Eşinin gönlünü almak için servet harcadı

admin
0 25

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, geçtiğimiz haftalarda eşi Almeda Abazi ile Bir arada verdikleri röportajda eşinin harcamalarından rahatsız …

Genel

Emine Erdoğan Bali’de lider eşleriyle buluştu

admin
0 25

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Endonezya’da G20 ülkeleriyle bir ortaya gelmesinin akabinde Emine Erdoğan da başkan eşleriyle buluşmuştu …