Tag

Dünya

Bakan Özer Türk Mutfak Sanatları Atölyesi’nin açılışını yaptı: Miras lezzetler bırakacağız!

Ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve eşi Nebahat Özer, Türk mutfağının zenginliğini bütün dünyaya tanıtmaya hazırlanan Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü bünyesinde kurulan birinci Türk Mutfak Sanatları Atölyesi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Simpsonlar 2024 tahminleriyle yine kafaları karıştırdı! Tüm dünyayı ilgilendiriyor

Senaryolarıyla akıllara sakinlik veren Simpsonlar’ın 2024 senaryosu ortaya çıktı. Donald Trump’ın başkanlığını ve dünyayı tesiri altına Meydan pandemi konusunu yıllar öncesinden ekranlara taşıyan Simpsonlar, 2024 varsayımlarıyla endişe algısına devam ediyor. İşte Simpsonlar’ın 2024 kehanetleri…

Simpsonlar 2024 kehanetleriyle yine kafaları karıştırdı! Tüm dünyayı ilgilendiriyor

Senaryolarıyla akıllara sakinlik veren Simpsonlar’ın 2024 kehanetleri ortaya çıktı. Donald Trump’ın başkanlığını ve dünyayı tesiri altına Meydan pandemi konusunu yıllar öncesinden ekranlara taşıyan Simpsonlar, 2024 kehanetleriyle endişe algısına devam ediyor. İşte Simpsonlar’ın 2024 kehanetleri…

Emine Erdoğan ‘Yetimler Günü’ vesilesiyle koruyucu ailelere teşekkür paylaşımı yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Dünya Yetimler Günü’nü toplumsal medyadan yaptığı paylaşımla kutladı. Erdoğan, “Bir çocuğu sevindirmek, dünyada uygunluğu Yargıç kılmak için atılan en Kıymetli adımlardan biridir.” dedi.

30 Mart Dünya Sıfır Atık Günü ilk kez tüm dünya ülkelerinde kutlandı! Türkiye’nin girişimiyle

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan Sıfır Atık Projesi çalışmaları bütün dünyada ses getirdi. Geçtiğimiz Aralık ayında Türkiye’nin teşebbüsleriyle BM ile, 30 Mart tarihi Dünya Sıfır Atık Günü olarak belirlenmişti. Bugün bütün dünya ülkelerinde birinci Kez Sıfır Atık Günü kutlandı. Emine Erdoğan, Twitter hesabından hususa ait paylaşım yaptı.

Emine Erdoğan ‘Dünya Sıfır Atık Günü’nde BM’nin özel davetinde konuştu

Sıfır Atık projeleriyle dünyaya Örnek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eli Emine Erdoğan, 30 Mart Dünya Sıfır Atık Günü için BM’de düzenlenen Özel oturuma Davet edilmişti. BM’de Sıfır Atık Projesi’yle ilgili konuşma yapan Erdoğan, New York’ta Azerbaycan Meclis Lideri Sahibe Gafarova ile Türkevi’nde bir ortaya geldi.

Emine Erdoğan ‘Dünya Sıfır Atık Günü’nde BM’nin özel davetine katıldı

Sıfır Atık projeleriyle dünyaya Örnek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eli Emine Erdoğan, 30 Mart Dünya Sıfır Atık Günü için BM’de düzenlenen Özel oturuma Davet edilmişti. Erdoğan, New York’ta Azerbaycan Meclis Lideri Sahibe Gafarova ile Türkevi’nde bir ortaya geldi.

Hayati İnanç’tan “Kadınlar Günü”ne damga vuran hikaye! Yasemin.com’a özel röportaj…

Her Yıl 8 Mart’ta kutlanan Bayanlar Günü, Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış ve memleketler arası kutlanan bir gündür. Bayanların dünya üzerindeki yeri, ehemmiyeti ve hakları üzerinde vurgu yapılan bu Değerli günde Yasemin.com olarak dünya üzerindeki bütün bayanların bu Özel gününü kutluyoruz.

Hayvan hakları örgütünden Rihanna’ya Türkiye çağrısı: Kürklerinizi Türkiye’ye bağışlayın!

Hayvan hakları örgütü PETA, gerçek kürk giymekten vazgeçmeyen Ünlü yıldız Rihanna’ya manalı bir davette bulundu. Rihanna’ya kürkten vazgeçmesi için bir name ve Düzmece kürk gönderen PETA, Ünlü müzikçinin elindeki gerçek kürklerini Türkiye’deki depremzedeler için göndermesini önerdi.

Cristiano Ronaldo İstanbul’da! Kalıcı olarak geldi…

Dünya futbol tarihinin en güzel futbolcusu olarak tanınan Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo Özellikle futbolseverler tarafından Aka bir ilgiyle takip ediliyor. özel hayatı da hayli merak edilen Ünlü futbolcunun balmumu heykeli İstanbul’a getirildi. Heykeli gören sevenleri memnunluktan havalara uçtu.