Hayvan hakları örgütünden Rihanna’ya Türkiye çağrısı: Kürklerinizi Türkiye’ye bağışlayın!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 28, 2023 Yorum Yok

Hayvan hakları örgütü PETA, gerçek kürk giymekten vazgeçmeyen Ünlü yıldız Rihanna’ya manalı bir davette bulundu. Rihanna’ya kürkten vazgeçmesi için bir name ve Düzmece kürk gönderen PETA, Ünlü müzikçinin elindeki gerçek kürklerini Türkiye’deki depremzedeler için göndermesini önerdi.

Bugüne dek birçok hit modülle müzik dünyasına ismini altın harflerle yazdıran dünyaca Ünlü müzikçi Rihanna, sesiyle geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başarsa da “kürk sevdası” yüzünden herkesten Aka reaksiyon topluyor. “Hayvanlara Etik Muamele İçin Çaba Edenler (PETA)” örgütü gerçek kürk giymekten vazgeçmeyen Ünlü müzikçiye manalı bir davette bulundu.

Rihanna

PETA Kıdemli reis Yardımcısı Lisa Lange, Rihanna’ya name yazarak “Bir Ebeveyn olarak, kollayıcı hissetmenin ve ailenize ziyan gelmemesini istemenin nasıl bir şey olduğunu bilirsiniz. Lütfen bu isteğin -hatta bu içgüdünün- ailelerinden koparılıp kürkleri için öldürülen vizonlar, tilkiler ve tavşanlar tarafından da paylaşıldığını anlayın” ifadelerini kullandı.

PETA Kıdemli reis Yardımcısı Lisa Lange

“DAHA UYGUN BİR DÜNYA İÇİN YARDIMCI OLUN”

Kısa bir mühlet Evvel Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşayan Rihanna’dan empati yapmasını isteyen Lange, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Bugün artık kürk giymemeye karar vererek çocuklarınızın büyümesi için daha âlâ bir dünya yaratmaya Yardımcı olun. Lütfen kürkte standart olan elektrik şoku, gaz Eda ve dayak atma olmadan, sevdikleriyle yalnız kalmaktan Öbür bir şey istemeyen hayvanları bağışlamaz mısınız? Kürklerinizi güzel bir Gaye için vermez misiniz?”

Rihanna’nın kürklerinin Türkiye ve Suriye’deki depremzedelere bağışlanmasını öneren Lange, bölgedeki binlerce insanın evsiz kaldığı ve soğuk kış kaidelerinde hayatta kalmaya çalıştıklarını belirtti. Mektubun sonuna “Ayrıca, zulümsüz dünyaya geçiş yaparken hem sıcak ve tarz sahibi kalmanıza Yardımcı olmak için size hoş bir yapay kürk manto gönderiyoruz” notunu düşen Lange, Rihanna’ya yapay bir kürk de göndermeyi ihmal etmedi.

PETA Rihannaya seslendi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Arnold Schwarzenegger ‘Fubar’ ile ekranlara dönüyor! Fubar sinemasının konusu ne?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir