Cristiano Ronaldo İstanbul’da! Kalıcı olarak geldi…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Dünya futbol tarihinin en düzgün futbolcusu olarak tanınan Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo Özellikle futbolseverler tarafından Aka bir ilgiyle takip ediliyor. özel hayatı da hayli merak edilen Ünlü futbolcunun balmumu heykeli İstanbul’a getirildi. Heykeli gören sevenleri memnunluktan havalara uçtu.

Yer aldığı Manchester United grubu ile yollarını ayırdıktan sonra, transferi Dünya kupasının bitiminin akabinde aşikâr olacak olan Dünya futbol tarihinde en yeterli futbolcular ortasında gösterilen Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo Aka bir hayran kitlesine sahip. bütün Dünya tarafından bilinirlik kazanan Ünlü futbolcunun New York‘taki lansmanda yer Meydan balmumu heykeli lansmandan on gün sonra İstanbul‘da Ünlü isimlerin balmumu heykellerinin yer aldığı Madame Tussauds İstanbul‘da kalıcı olarak yerini aldı.

Cristiano Ronaldo ve balmumu heykeli

ANKETTE BİRİNCİ SIRADAYDI!

Neredeyse bir ay boyunca devam eden ‘İstanbul’da görmek istediğiniz Ünlü İsim kim?’ anketinde Aleni Aralık farkla birinci gelen futbolcu Cristiano Ronaldo için müze yetkilileri harekete geçti ve futbolcunun balmumu heykeli Madame Tussauds İstanbul‘da hayranlarıyla buluştu. Kalıcı olarak getirilen balmumu heykelinin ardından Madame Tussauds’da birinci günden itibaren ziyaretçi akını yaşanırken, futbolcunun hayranları figür ile fotoğraf çektirebilmek için uzunca kuyruk oluşturdular.

Cristiano Ronaldo ve balmumu heykeli İstanbul

KALIBI 170 SAATTE ÇIKTI!

37 yaşındaki yıldız futbolcunun balmumu heykeli, Portekiz ulusal grubunun yeşil ve kırmızı renkli konut sahibi forması ile futbolcunun dünya kupasında ayağında olan kramponlarını giyiyor. Kalıbı neredeyse 170 saat içerisinde çıkan balmumu heykeline Biricik tek eklenen saç, kirpik ve kaşların ekilmesinin de neredeyse 140 saat sürdüğü biliniyor.

Cristiano Ronaldo ve balmumu heykelinin kalıbı 170 saatte çıktı

Ünlü futbolcunun heykeline saç, kaş ve kirpiklerin eklenmesi 140 saat sürdü

“DÜNYANIN EN BAŞARILI FUTBOLCULARINDAN BİRİ”

Balmumu heykelinin tanıtım toplantısında yer Meydan Merlin Entertainments Türkiye genel Müdürü Tankut Tonger yıldız futbolcunun heykeliyle fotoğraf çekilirken, Cristiano Ronaldo için “Ronaldo dünyanın en başarılı futbolcularından biri, bu sebeple ülkemizde ve dünyada ağır İlgi göreceğini biliyorduk. O denli de oldu. Bildiğiniz üzere şu Lahza hala Portekiz’in grup kaptanı olarak Dünya Kupası’nda uğraş ediyor. Şu Lahza mesleğinde bir sakinlik devrinde üzere görünse de, müze ailesi olarak biz küllerinden tekrar doğacağına inanıyoruz. Ki ziyaretçilerimizden gelen ağır İlgi de bu inancımızı sağlamlaştırıyor” ifadelerini kullandı.

Tankut Tonger Cristiano Ronaldo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yılmaz Morgül’den Hande Erçel itirafı! “Onunla evlenmek…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir