Simpsonlar 2024 kehanetleriyle yine kafaları karıştırdı! Tüm dünyayı ilgilendiriyor

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 24, 2023 Yorum Yok

Senaryolarıyla akıllara sakinlik veren Simpsonlar’ın 2024 kehanetleri ortaya çıktı. Donald Trump’ın başkanlığını ve dünyayı tesiri altına Meydan pandemi konusunu yıllar öncesinden ekranlara taşıyan Simpsonlar, 2024 kehanetleriyle dehşet algısına devam ediyor. İşte Simpsonlar’ın 2024 kehanetleri…

Tam 34 dönemdir ‘durum komedisi’ tipinde ekranlarda yer Meydan ‘Simpsonlar’ ele aldığı hususlarla dünya genelinde en dikkat çeken animasyon üretimler ortasında yer aldı. 7’den 70’e çizgi sinema formunda izletilen Simpsonlar, ülkeleri ve insanlığı ilgilendiren karakterlere yer veriyor. Bunun yanı Dizi ‘kehanet’ ismi altında, sonraki devirlerde dünya üzerinde neler olabileceğine -detaylarıyla birlikte- değiniyor. Yıllar Evvel ABD eski lideri Trump üzerindeki kurguları gerçek olurken, 2020 yılından Evvel izletilen pandemi sahneleri başlarda karışıklığa Sebep olmuştu. nihayet olarak, Trump’ın Yargıç karşısına çıkacağı da kahin Simpsonlar tarafından dünyaya duyurulmuştu.

Her kısmıyla milyonların ilgisini çeken Simpsonlar, 2024 yılı hakkında da birinci işaretleri verdi. İşte global güçlerin Simpsonlar üzerinden toplumda oluşturduğu kaygı algısının 2024 versiyonu…

Simpsonlar 2024 kehanetleri ortaya çıktı

  • DONALD TRUMP TEKRAR Namzet OLUYOR

Simpsonlar, 2015 yılında yayımladığı bir bölümde Trump’ın 2024’te tekrar Namzet olacağını bahis edinmişti.

simpsonlar

  • RUSYA-ABD SAVAŞI

Sosyal medyada Simpsonlar’da işlenen hususlar ortasında; 2024 yılında ABD merkezli bir savaşın çıkacağı ve birinci maksadın Rusya olacağı savları yer aldı.

simpsonların 2024 kehanetleri başları karıştırdı

  • YEMEKLERDE BOZULMA OLACAK

Senaryoda işlenen nihayet konusu ise iklim değişikliği ile ilgili oldu. İklim değişikliği nedeniyle 2024 yılında dünyada Fazla Önemli kahırların yaşanacağı öne sürüldü.

Simpsonlar hakkında kısa görüntüler yayımlayan bir toplumsal medya kullanıcısı, iklim krizine bağlı olarak yaşanacak problemlere işaret etti. Kısımda, besinlerin değiştiğine ve besin kıymetlerinin giderek düşeceğine dikkat çekildiği görüldü.

Nitekim, piyasalara sürülen ve yaygınlaştırılmaya çalışılan Yapay etler, global algının tabanı olduğu düşünülüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir