Hadise ile Ebru Gündeş’in eski eşi Rıza Sarraf’ın yazışmaları ortaya çıkmıştı! Gazetecinin…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 24, 2023 Yorum Yok

Şarkıcı Hadise’nin bir Devre O Ses Türkiye’de heyet koltuğunda Birlikte yer aldığı Ebru Gündeş’in eski eşi İstek Sarraf ortasında geçen yazışmalar bir gazeteci tarafından ortaya çıkarılmıştı. Hadise’nin İstek Sarraf ile yazışmalarını ifşa eden gazeteci hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

Bir Devre eski eşi Mehmet Dinçerler ile evli olan Hadise, nihayet periyotlarda hakkında çıkan tezlerle magazin gündemini sallamıştı. Acun Ilıcalı‘nın sunduğu O Ses Türkiye yarışında Bir arada heyet üyeliği yaptığı Ebru Gündeş‘in eski eşi Rıza Sarraf ile yazıştıkları ileri sürülmüştü. Hakkında çıkan argümanları Kesin bir lisanla reddeden Hadise, gazeteci Yaşar Ç. tarafından toplumsal medya üzerinden yayınlanmıştı.

Reza Sarraf

Yaşar Ç.’nin Hadise’nin İstek Sarraf ile ortalarında geçen yazışmaları ve Hadise’ye ilişkin bilgilerin yer aldığı tayyare biletine ilişkin görseli internet haber sitesinde olduğu üzere yayınladığı tez edilmiş ve dava açılmıştı. Yaşar Ç. ‘nin hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

Hadise Rezza sarraf yazışmaları

“YAZIŞMALAR Düzmece BİR HESAP ÜZERİNDEN GÖNDERİLDİ”

Şüpheli gazeteci Yaşar Ç.’nin tabirine yer verilen iddianamede, 35 yıldır magazin gazeteciliğini yaptığını, Laf konusu ileti içerikleri ve tayyare bilgilerinin birinci olarak toplumsal medya üzerinden Düzmece bir hesap tarafından kendisine gönderildiğini, doğruluğunu teyit etmek için Hadise’nin menajerini aradığını fakat uygun olmadığı için teyit etme fırsatının olmadığını söylediği kaydedildi. Şüphelinin tabirinde, haberde gerçeğe ters rastgele bir isnat yahut Anlatım yer almadığını, tarafların Ünlü ve mevzunun şimdiki olması nedeniyle halk faydası olduğunu düşünerek haber yaptığını söylediği aktarıldı.

Hadise

9 YILA KADAR MAHPUS CEZASI TALEBİ

Hazırlanan iddianamede kuşkulu Yaşar Ç.’nin iki farklı suçtan 4 yıldan 9 yıla kadar mahpus cezasına çarptırılması talep edildi. Yaşar Ç. için,  ‘kişiler ortasındaki haberleşmenin kapalılığını alenen ifşa etmek’ ve ‘kişisel dataları hukuka karşıt olarak ele geçirmek yahut yaymak’ suçlarından yargılanması önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Murat Yıldırım’dan kızı Miray ile bayram paylaşımı! Öpmelere doyamadı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir