Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in oğulları Karan’dan 23 Nisan kutlamalarına özel gösteri!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 24, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, evvelki gün oğulları Karan’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocukluk Bayramı gösterisinden kareleri toplumsal medya hesabından yayınladı. meşhur çiftin oğullarının dans performansı toplumsal medya kullanıcılarından tam not aldı.

Magazin dünyasının Örnek çiftlerinden biri olarak parmakla gösterilen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, hem Uğraş hayatlarındaki başarısı hem de Özel yaşantılarındaki mutluluklarıyla sık sık gündeme geliyor. 

Burak Özçivit, Fahriye Evcen ve oğulları Karan

2019 yılında birinci çocukları Karan Özçivit’i kucaklarına Meydan çift, geçtiğimiz günlerde Karan’ın 4’üncü ıslak günü için parti düzenledi. İkinci çocukları Kerem’in de doğumuyla memnunluklarını pekiştiren çift, geçtiğimiz gün Karan’ın 23 Nisan’a Özel okuldaki merasimine katıldı.

Burak Özçivit toplumsal medya paylaşımı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocukluk Bayramı gösterisinde yer Meydan Karan’ın kostümü ve dans performansı toplumsal medyaya damga vurdu. Oğlunun o anlarını toplumsal medya hesabından paylaşan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’e Fazla sayıda ileti geldi. 

Fahriye Evcen toplumsal medya paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Murat Yıldırım’dan kızı Miray ile bayram paylaşımı! Öpmelere doyamadı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir