Ünlü yönetmene veda! Aydın Bağardı kimdir? Ünlü yönetmen yanlış teşhisin kurbanı oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 28, 2023 Yorum Yok

Bir müddettir sıhhat sıkıntılarıyla uğraş eden Ünlü direktör Aydın Bağardı, 64 yaşında ortamızdan ayrıldı. Direktörün vefat ettiği haberini veren eşi, yanlış teşhis sonucunda ömrünü yitirdiğini bildirdi.

Birçok dizinin direktör koltuğunda yer Meydan ve bir müddettir kanser hastalığıyla çaba eden Aydın Bağardı‘nın vefat haberini eşi duyurdu. meşhur direktörün vefat etmesinin arkasındaki sebebi söyleyen eşi, Ünlü direktörün yanlış teşhis sonucu böbrek yetmezliğinden ömrünü yitirdiğini bildirdi. Bağardı için 1 Mart Çarşamba günü saat 11.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde anma merasimi düzenlenecek.

Aydın Bağardı

AYDIN BAĞARDI KİMDİR?

Sinema alanında tanınan ve sinemacılığa TRT üretimlerinde Yardımcı direktörlükle başlayan Aydın Bağardı, “Tohum ve Toprak”, “Kartallar Yüksek Uçar” ve “Dudaktan Kalbe” üzere unutulmaz dizilerde direktör yardımcısı olarak vazife yaptı. “Ölürayak” ve “Tek Başına” gibi Değerli sinemalarında direktör koltuğunda yer Meydan Bağardı, en nihayet 2017’da yayınlanan “Osmanlı’dan Günümüze Hamallar” belgeselinin yapımcılığı ve direktörlüğünü üstlenmişti.

Aydın Bağardı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Beşiktaş taraftarlarının alana attığı oyuncaklar depremzede çocuklara ulaştırılıyor!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir