Katy Perry Amerika’daki silahlı saldırılara tepki gösterdi: Bu ülke bizi yüzüstü bıraktı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 01, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde ABD’nin California eyaletinde Los Angeles yakınlarda silahlı bir hamle düzenlendi. Müzikçi ve Laf müellifi Katy Perry, heyeti olduğu ses müsabakasında olaya ait açıklamada bulundu. “Bu ülke bizi yüzüstü bıraktı” diyen müzikçi gözyaşlarına Yargıç olamadı.

ABD’nin California eyaletinde Los Angeles yakınlarındaki Monterey Park kentinde bir dans kulübünde bir silahlı hamle düzenlendi. Atakta, 10 şahıs hayatını kaybederken 10 şahıs de yaralandı. Olaydan 12 saat sonra şüphelinin öldüğü öğrenildi. Vatandaşları huzursuz eden hücumun akabinde şarkıcı Katy Perry, ülkenin Emniyet açığına değinerek Başkaldırı etti.

Katy Perry

“BU diyar BİZİ YÜZÜSTÜ BIRAKTI”

ABD’li Ünlü müzikçi Katy Perry, heyeti olduğu ses müsabakası ‘Idol’de, ülkede yaşanan silahlı hücumlara şu formda reaksiyon gösterdi:

“Bu ülke bizi yüzüstü bıraktı. Bu saçmalıklar başına geldiği için değil, müziği sevdiğin için burada müzik söylüyor olmalıydın. 8 arkadaşını kaybetmiş olmamalıydın. Umarım insanlara değişmemiz gerektiğini hatırlatırsın. Ben de korkuyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kamera takılan Kartalın Alplerin üzerinde uçuşu bu türlü görüntülendi! O imgeler nefesleri kesti…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir