saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Dava

Dava

Genel

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un kavgasında son kararı mahkeme verdi!

admin
0 4

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, Bir arada sundukları “Benzemez Kimse Bize” programının akabinde yaşadıkları tansiyon sebebiyle Aka bir arbedeye tutuşmuş ve mahkemelik olmuştu. İkili ortasındaki polemik hala devam ederken geçtiğimiz gün Yargıç karşısına çıktılar. 1 TL’lik tazminat davasında mahkeme kararını verdi.

Genel

Mahsun Kırmızıgül’e şok dava! 80 milyon bütçeli film…

admin
0 9

Hilmi Topaloğlu’nun İtibar Müzik’i kurma sürecinin anlatıldığı ‘Prestij Meselesi’ sinemasının direktörü Mahsun Kırmızıgül davalık oldu. 80 milyon bütçeyle çekilen İtibar Sorunu 3 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşacak.

Genel

Doğuş’un 5 kuruş davasında karar!

admin
0 12

Müzikçi Doğuş bir mühlet Evvel kendisine ilişkin olan bir şarkıyı taklit ettiği gerekçesiyle müzikçi Bilal Sonses’e tazminat davası açmıştı. Doğuş’un açtığı davada kara verildi.

Genel

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un kavgası mahkemede devam ediyor! Uzadıkça uzadı…

admin
0 12

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, Birlikte sundukları “Benzemez Kimse Bize” programının akabinde yaşadıkları tansiyon sebebiyle Aka bir arbedeye tutuşmuş ve mahkemelik olmuştu. İkili ortasındaki polemik hala devam ederken geçtiğimiz gün Yargıç karşısına çıktılar. Duruşma çıkışı İzah yapan Mustafa Keser, “Davayı uzatan kendisi” diyerek Ersoy’u topa tuttu.

Genel

Reza Zarrab ile Hadise’nin mesajlaşmaları gündeme bomba gibi düştü! Acun Ilıcalı detayı…

admin
0 12

Uzun müddettir magazin gündeminden düşmeyen Hadise, Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile anılmıştı. Reza Zarrab ve olay ortasında yeni gelişmeler ortaya çıktı. İkilinin ortasında ki iletileşme dava belgesinde yer aldı. Acun Ilıcalı hakkındaki iletileşme ayrıntısı ise gündemi sarstı.

Genel

Rıza Sarraf ile Hadise’nin mesajlaşmaları gündeme bomba gibi düştü!

admin
0 11

Uzun müddettir magazin gündeminden düşmeyen olay hakkında Ebru Gündeşin eski eşi İstek Sarraf ile anılmıştı. İstek Sarraf ve olay ortasında yeni gelişmeler ortaya çıktı. İkilinin ortasında ki iletileşme dava belgesinde yer aldı.