İlber Ortaylı fitili ateşledi! Gülseren Budayıcıoğlu hakkında…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 01, 2022 Yorum Yok


Ünlü tarihçi Profesör hekim İlber Ortaylı, katıldığı bir YouTube kanalında Profesör hekim Gülseren Budayıcıoğlu hakkında çarpıcı tabirlere yer verdi. isim vermeden eleştiren Ortaylı, hasta belgeleriyle senaryo yazıyor” dedi.

Her söylediğiyle gündem olan Ünlü tarihçi İlber Ortaylı, geçtiğimiz gün katıldığı bir YouTube kanalında, nihayet vakitlerde sıra dalına damga vuran ruhsal üretimlerin nasıl yazıldığına dair görüşlerini belirtti. Ortaylı İsim vermeden Profesör hekim Gülseren Budayıcıoğlu’nu amaç aldı.

Hastalarının kıssaları sıra yapılan Gülseren Budayıcıoğlu’nu hekim Engin Geçtan ile kıyas eden Ortaylı, bu yapılanın doğruluğunun hekimler tarafından sorulması gerektiğini vurguladı.

İlber Ortaylı

“MİLLET HASTA EVRAKLARIYLA SENARYO YAZIYOR”

Ortaylı, Budayıcıoğlu’nu şu tabirlerle eleştirdi:

“Merhum Engin Geçtan vardı bence Fazla okuyan Fazla bilen bir adamdı. çok Değerli bir vasfı daha vardı; hastası hastasıydı. Hipokrat yemini vardı, belgesi kendisindeydi. Kimse bilmezdi yakını bile. Şimdi o denli günlere geldik ki millet hasta evraklarıyla senaryo yazıyor. Bu ne kadar hakikat ben bilmem, meslektaşları bunu sormalı.”

Gülseren Budayıcıoğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak yoğunluktan yolda yürüyemedi! Çöp kamyonuna bindi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir