Erhan Güleryüz ve Erol Köse arasındaki davada yeni gelişme!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 17, 2022 Yorum Yok

Ayna kümesinin solisti Erhan Güleryüz, Ölünce Sevemesen Seni isimli müzikle ilgili üretimci Erol Köse ile mahkemelik olmuştu. Dava sürecinde yeni gelişmelerin meydana gelmesi gündeme bomba üzere düştü.

Ayna kümesinin solisti Erhan Güleryüz, ‘Ölünce Sevemezsem Seni’ isimli müziğin Laf müellifinin kendisi olduğunu fakat MESAM kayıtlarında Laf müellifi ve bestekar olarak Erol Köse’nin isminin geçtiğini sav ederek mahkemeye başvurmuştu. Telif davasında birinci duruşma görüldü.

ayna kümesi ve erol köse mahkemelik oldu

“ERHAN GÜLERYÜZ DAVAYA KATILMADI”

 İstanbul 1.Fikri ve Sinai Haklar Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, davalı Erol Köse katıldı. Davacı Erhan Güleryüz ise mahkemeye katılmadı. Onu temsilen avukatı katıldı.

“BENİ MÜZİK BİLMEMEKLE SUÇLADIRLAR”

Erol Köse mahkemeye katılarak kendini şu sözlerle savundu: “Tanıklar Laf konusu müzik yapıldığında kümede bile yer almıyorlardı, bu nedenle Şahit beyanları gerçeği yansıtmıyor. Uzman raporunda müzik kelamının Cemil Özeren tarafından yazıldığı belirtilmiştir, Halbuki taleplerinde Erhan Güleryüz’ün ismine dava açılmıştır. Beni müzik bilmemekle suçladılar. Ben 7 yaşından beri müzikle uğraşıyorum, çalmadığım enstrüman yok. Bizim Erhan Güleryüz’le kopma nedenimiz FETÖ ile iltisaklı olmasıdır, Erhan’ın Fetullah Gülen’in şiirlerini bestelemesidir. FETÖ okullarında konserler vermesidir. Bu hususta da hakkında soruşturma vardır.”  

“20 LİRA İÇİN SAHTECİLİK YAPACAK HALİM YOK”

Hakkında çıkan savları yalanlayan Köse,  “Asıl MESAM kayıtlarında müzik benimdir. 32 yıllık müzik mesleğimde ayda 20 lira için sahtecilik yapacak halim yok. Davanın reddine karar verilsin” dedi.

Dava sonunda açıklamalara ise şöyle devam etti: “Özellikle buraya geldim. Erhan Güleryüz hakkında FETÖ soruşturması başlatılmıştır. Zira FETÖ’nün Tüm okullarında konserler vermiştir. FETÖ’nün müziklerini bestelemiştir. FETÖ’nün uzantısı takımlarla 7 Renk Sanat Vakfı’nın kurucu üyesidir. 17- 25’ten sonra da devam etmiştir. Ne olduğu belirlidir. Eksper ispatlamıştır, reddettiği imzaların kendisine ilişkin olduğunu ispatlamıştır. Dava lehimize devam etmektedir” 

erhan güleryüz erol köse

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sinan Albayrak ve şair Akbaba’nın eğlenceli halleri güldürdü!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir