Merve Boluğur baba evine döndü! 44 günlük eşinden boşanma kararı aldı, soyadını sildi…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 17, 2022 Yorum Yok

Görkemli bir düğünle müzisyen Mert Aydın ile dünyaevine giren Merve Boluğur, 44 gün dayanabilmişti. Boluğur ile Fikir ayrılığı yaşayan Mert Aydın’ın boşanma davası açtığı ortaya çıkmıştı. Boluğur boşanma kararının akabinde davayı beklemeden soyadını sildi. İşte habere dair bütün ayrıntılar…

2 Ekim’de Ünlü isimlerin akın ettiği bir düğünle Mert Aydın ile nikah masasına oturan oyuncu Merve Boluğur cephesinden Hadise İzah gelmişti. nihayet vakitlerde paylaştığı fotoğraflarında parmağında yüzüğünün olmayışı takipçilerinin dikkatinden kaçmamıştı. İkili hakkında çıkan “Boşanıyorlar” savları gündemde bomba tesiri oluşturmuştu. Boluğur ile Fikir ayrılığı yaşayan Ünlü müzisyenin boşanma davası açtığı tezleri gerçek çıkmıştı.

Merve Boluğur eşinden boşanıyor

İLK İŞİ SOYADINI SİLMEK OLDU

Nikaha saatler kala toplumsal medya hesabından soyadını değiştirerek “Merve Boluğur Aydın” yapan Ünlü oyuncu Yine süratli davrandı ve dava açmadan Evvel birinci Amel olarak soyadını sildi. Kullanıcı ismini tekrardan Merve Boluğur olarak güncelleyen oyuncu eşiyle olan bütün fotoğrafları da kaldırdı.

Merve Boluğur instagram hesabı

NE OLMUŞTU?

BABA KONUTUNA DÖNDÜ

İlk açıklamayı toplumsal medya hesabından yapan Boluğur, paylaşımında şu sözlere yer vermişti:

“Olmadı teşekkürler… hayat bu… Mert’e de mutluluklar. Hoş günlerimiz için teşekkürler…”

İlk İzah Boluğurdan geldi

“ADAM ETTİKLERİMİZ YÜZÜMÜZE BAKMAZ OLDU”

Daha Evvel Instagram sayfasında takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Merve Boluğur, verdiği yanıtlarla ayrılık sinyallerini vermişti. meşhur oyuncu “En Fazla ders çıkardığın olay?” sorusuna “Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler birçok… Bundan sonra kimseye Aka yeterliliklerde bulunmayacağım” karşılığını vermişti.

Merve Boluğur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ölen annesinin kalbini dinledi! Yansısı gündem oldu…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir