Rıza Sarraf ile Hadise’nin mesajlaşmaları gündeme bomba gibi düştü!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 08, 2023 Yorum Yok

Uzun müddettir magazin gündeminden düşmeyen olay hakkında Ebru Gündeşin eski eşi İstek Sarraf ile anılmıştı. İstek Sarraf ve olay ortasında yeni gelişmeler ortaya çıktı. İkilinin ortasında ki iletileşme dava evrakında yer aldı.

Ünlü şarkıcı Hadise‘nin ismi ortaya atılan teze nazaran Ebru Gündeş‘in eski eşi Rıza Sarraf ile Birlikte olduğuna dair dedikodular ortaya atılmıştı. Savlara karşı Cevap veren Hadise, ” Bugüne kadar hakkımda çıkan gerçek ya da yanlış haberleri gerek Anlatım özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne Ehemmiyet verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya Çaba gösterdim.” demişti. Bu bahisler hakkında yasal süreç başlatacağını dillendirmişti. Şimdilerde ise İstek Sarraf ve olay hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Hadise hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı

“BENİDE BİTİRDİN KENDİNİ DE”

Ünlü müzikçinin İstek Sarraf ile WhatsApp üzerinden mesajlaştığı gündeme gelmişti. O bildiriler argümanlara nazaran şöyle yer aldı: 

Dava belgesine giren yazışmalarda İstek Sarraf’ın “Beni de bitirdin kendini de.” diye sitem ettiği Hadise, “Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma.” dediği öğrenildi.

ebru gündeş istek sarraf ve olay ortasındaki yeni argümanlar gündeme bomba üzere düştü

FOTOĞRAFLARDA DAVA DOSYASINDA

İkili ortasında kayalıklarda el ele fotoğraflarının olduğu gündeme getirilmişti. Dava dosyasında Hadise’nin, “Resim de varmış.” diyerek İstek Sarraf’ı uyardığı ve çiftin Birlikte Amerika’da kıyıda el ele yürürken Bir arada olduğu fotoğraf karesinin de dava evrakında olduğu tez edildi.

hadise ve istek sarraf ortasındaki iletileşme davası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir