Tag

Baş

Al Sancak 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Sacit komutan tam yetki verdi

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı TRT 1’in bomba projesi al Sancak dev yapımıyla bütün dikkatleri üzerine çekiyor. al Sancak, Yüzbaşı Ali’nin Emre’yi kurtarmak için yaptığı plan 14. kısma damga vurmuştu. Pekala al Sancak 15. kısmında neler olacak? İşte al Sancak 15. kısım fragmanı…

Al Sancak 14. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali Yüzbaşı zorlu bir görev peşinde…

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı TRT 1’in bomba projesi al Sancak dev yapımıyla bütün dikkatleri üzerine çekiyor. al Sancak’ın yeni kısım fragmanında Nadia, Ali ve Elizabeth ortasında kaldığı görülüyor. Pekala al Sancak 14. kısmında neler olacak? İşte al Sancak’ın 14. kısım fragmanı…

Deprem çadırını kurdukları yeri görenler dönüp tekrar baktı! “Bize akıllı diyen de var…”

Kahramanmaraş merkezli iki Aka zelzele felaketinin akabinde sarsıntıdan etkilenen bölgelerden biri olan Malatya’da yaşayan İhtiyar çiftin çadırlarını kurdukları yer Fazla konuşuldu. İhtiyar çift çadırlarını o denli bir yere kurdular ki görenler adeta şaşkına döndü.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir birlikte tiyatroya gitti! Yalı Çapkını’nın yıldızları…

İsimlerinde Daimi olarak birliktelik argümanları çıkan genç oyuncular Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu geçtiğimiz günlerde bir ortada görüntülendi. Hakkında çıkan savları her fırsatta yalanlayan ikilinin baş başa tiyatroya gitmesi dikkatleri çekti.

Primer immün yetmezliği nedir, belirtileri nelerdir? Adım Farah’taki Kerimşah’ın hastalığı

Beslenme, Genel, Sağlık Mar 20, 2023 Yorum Yok

Bağışıklık sistemini oluşturan elemanların rastgele birinin eksikliği ya da işlevsel açıdan bozukluğu primer immün yetmezliği sebebidir. Adım Farah dizisinde Farah’ın oğlu Kerimşah’ın primer immün yetmezliğiyle gayret etmesiyle gündeme gelen hastalık pek Fazla şahıs tarafından araştırılmaya başlandı. Pekala primer immün yetmezliği nedir, belirtileri nelerdir?

Krup hastalığı (Yalancı Kuşpalazı) nedir? Yalancı Kuşpalazı belirtileri nelerdir?

Beslenme, Genel, Sağlık Şub 23, 2023 Yorum Yok

Bebek ve çocuklarda görülen geçmeyen öksürük ya da soluk alırken çıkan hırıltılı sesin nedeni krup hastalığı olabilir. En sık görülen rahatsızlıklardan biri olan krup hastalığına Kamu lisanında yalancı kuşpalazı denir. Pekala Krup hastalığı (Yalancı Kuşpalazı) nedir? Yalancı Kuşpalazı belirtileri nelerdir?

Depremin çocuklar üzerindeki psikolojik etkileri nelerdir? Bunlarla nasıl başa çıkılır?

Beslenme, Genel, Sağlık Şub 06, 2023 Yorum Yok

Zelzele üzere doğal afetlerin yetişkinlerde ruhsal meseleler meydana getirirken çocuklar üzerindeki travmatik tesirleri daha çoktur. Pekala sarsıntının çocuklar üzerindeki ruhsal tesirleri nelerdir? Sarsıntının tesirleriyle başa çıkmanın yolları nelerdir? İşte bütün ayrıntılar…

Strep A nedir? Strep A belirtileri nelerdir? Uzmanlardan uyarı geldi: Can almaya devam ediyor!

Beslenme, Genel, Sağlık Şub 02, 2023 Yorum Yok

Strep A virüsü İngiltere’de görülmeye başlayan ve global bir sıhhat sorunu olan streptokok hastalığı hakkında uzmanlardan üst üste ihtarlar geldi. Geçtiğimiz günlerde 3 yaşındaki çocuğunu streptokok hastalığından Dolayı kaybeden babanın feryadıyla Strep A bakterisi araştırılmaya başlandı. Pekala Strep A nedir? Strep A belirtileri nelerdir? Streptokok tedavisi nasıl yapılır?

Strep A nedir? Strep A belirtileri nelerdir? Can almaya devam ediyor:3 yaşındaki Aras Sönmez…

Beslenme, Genel, Sağlık Oca 25, 2023 Yorum Yok

Strep A virüsü İngiltere’de görülmeye başlayan ve global bir Sıkıntı olmasından korkulan enfeksiyon hastalığı giderek yaygınlaşmaya başladı. Toplamda 11 çocuğun ömrünün yitirilmesine Sebep olan Strep A bakterisi ise merak konusu oldu. Pekala Strep A nedir? Strep A belirtileri nelerdir?

Müge Anlı programına damga vuran Sinan Sardoğan ile ilgili şok gelişme!

Gazeteci Müge Anlı, Arife Gökçe’nin kaybında kuşkulu bulunan Sinan Sardoğan’a canlı yayında reaksiyon göstermişti. Anlı, Sardoğan’a “Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Faydam senin beynini” demişti. Yaptıkları gün yüzüne çıkan Sardoğan, çocuğa cinsel istismar teziyle gözaltına alındı. Soruşturma ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı.