Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir birlikte tiyatroya gitti! Yalı Çapkını’nın yıldızları…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 29, 2023 Yorum Yok

Adlarında Daimi olarak birliktelik argümanları çıkan genç oyuncular Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu geçtiğimiz günlerde bir ortada görüntülendi. Hakkında çıkan argümanları her fırsatta yalanlayan ikilinin baş başa tiyatroya gitmesi dikkatleri çekti.

Ekranların fenomen dizisi Yalı Çapkını‘nda başrolleri paylaşan başarılı ve genç oyuncular Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, dizide yakaladıkları Ahenk kadar Özel ömürlerinde da sık sık yakıştırılan çiftler ortasında yer alıyor. Kendisi üzere oyuncu olan Mert Yazıcıoğlu ile dört yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz aylarda sonlandıran hoş oyuncu Afra Saraçoğlu’nun ismi Daimi Mert Ramazan Demir ile anılmaya başladı. Dizinin birinci kısmından beri uyumlarıyla olduğu kadar Özel hayatlarıyla da gündemden düşmeyen ikili haklarında çıkan birliktelik savlarını her fırsatta yalanlıyorlardı. Dost olduklarını Anlatım eden ikilinin geçtiğimiz günlerde Birlikte görüntülenmesi ise başlarda soru işareti bıraktı.

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir

BİRLİKTE TİYATROYA GİTTİLER

Haklarında sık sık birliktelik argümanları çıkan ikili geçtiğimiz günlerde yer aldıkları Yalı Çapkını dizisinin çekimleri için gittikleri Bebek‘te hayranlarının ağır ilgisiyle karşılaşmıştı. Müdafaalarının eşliğinde sahnelerini oynayan ikili, gazetecilerden gelen sorularını yanıtlamaktan Geri dururken, sonrasında Dünya Tiyatrolar Günü‘nde Zorlu Center‘da görüntülendi. Tıpkı dizide Birlikte rol aldıkları arkadaşları Sezin Bozacı’nın oynadığı tiyatro oyunu “Cimri”nin gösterisini Bir arada izlemeye giden ikili hakkında birliktelik tezleri tekrar ortaya çıktı.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Survivor’da eğlenceli anlar! “Arkadaşımı değiştirir misiniz?”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir