Özge Borak babaannesi Neriman Borak’a son görevi! Gözyaşlarına hakim olamadı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 09, 2023 Yorum Yok

Özge Borak, babaannesinin bir müddettir sıhhat problemleriyle gayret ettiğinin açıklamıştı. meşhur oyuncu babaannesi Neriman Borak’ın geçtiğimiz günlerde hayatını kaybettiğini duyurmuştu. Babaannesi için nihayet misyonunu yerine getiren oyuncu, cenaze merasiminde gözyaşlarına boğuldu.

Oyunculuğuyla Aka zevk toplayan ve bir müddettir ekranlardan Irak olan Özge Borak, babaannesi Neriman Borak‘ın bir müddettir sıhhat problemleriyle çaba ettiğini açıklamıştı. Toplumsal medya hesabı üzerinden babaannesi Neriman Borak’ı kaybettiğini yaptığı bir açıklamayla duyurmuştu. meşhur oyuncu babaannesi için nihayet vazifesini yerine getirdi.

Özge Borak babaannesi hakkında İzah yaptı

ÜNLÜ OYUNCUNUN ACILI GÜNÜ

41 yaşındaki başarılı oyuncu Özge Borak, toplumsal medyadan yaptığı bir paylaşımla babaannesinin vefat ettiğinin söylemişti. Borak, “Günlerdir ağır bakımda yatan canım babaannem bugün vefat etti. Eş, dost, arkadaş, Hısım arayan soran herkese Yine hem teşekkür etmek hem de bilgi vermek istedik. Sağ olun, Mevcut olun. İstanbul dışından istikbal yakınlarımızı bekliyoruz. Cenaze merasimi için gün, saat, yer belirli olduğunda haber vereceğiz.” demişti.

BABAANNESİ İÇİN nihayet VAZİFESİNİ YERİNE GETİRDİ

Habertürk’ten Eren Gürel’in haberine nazaran; Neriman Borak, 8 Mart Salı günü Şişli Camii’nde kılınan cenaze namazıyla nihayet seyahatine uğurlandı. Özge Borak ise babaannesi için nihayet misyonunu yerine getirdi. Cenaze boyunca gözyaşlarına Yargıç olamadı.

Özge Borak

NE OLMUŞTU?

OYUNCUDAN MAKÛS HABER

Instagram’dan İzah yapan oyuncu, “Babaannem üç gündür ağır bakımda ve dün entübe edildi. Eş, dost, arkadaş, Hısım ortaya ve soran herkese hem teşekkür etmek hem de bilgi vermek istedik. Sağ olun Mevcut olun. Ailece biz de bekliyoruz, Noksan olmayın” tabirlerini kullanmıştı.

Özge Borak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hatay İskenderun’da Güçlü fırtına sonrasında deniz taştı! Vatandaşları huzursuz etti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir