Müge Anlı programına damga vuran Sinan Sardoğan ile ilgili şok gelişme!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Gazeteci Müge Anlı, Arife Gökçe’nin kaybında kuşkulu bulunan Sinan Sardoğan’a canlı yayında reaksiyon göstermişti. Anlı, Sardoğan’a “Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Faydam senin beynini” demişti. Yaptıkları gün yüzüne çıkan Sardoğan, çocuğa cinsel istismar argümanıyla gözaltına alındı. Soruşturma ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Gündüz neslinde hafta içi her gün sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Misli programıyla ekranlara gelen Müge Anlı canlı yayında zahmetten çıktı. Atv’de yayınlanan programda Anlı’nın kayıp Arife Gökçe olayının baş şüphelisi Sinan Sardoğan’a söylediği kelamlar herkesi şaşırtmıştı.

müge anlı zahmetten çıktı

“BACAKLARIMA BAKMA BEYNİNİ YARARIM”

Müge Anlı, “Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Faydam senin beynini.” dedi. Sardoğan ise “Ben senin bacaklarına mı bakıyorum?” diyerek kendini savundu. İşte Anlı’nın sıkıntıdan çıktığı o anlar;

BAYILMA NUMARASI YAPIP KAÇTI!

Müge Anlı’nın bugün yayınlanan bölümünde Arife Gökçe olayında çarpıcı gelişmeler yaşandı. Müge Anlı ise Sinan Sardoğan ile İlgi 7 başka ihbar daha aldıklarını söyledi.  Yaşananlara dayanamayıp stüdyoya gelen bir vatandaş, Sinan ile yaşadığı olayı Biricik tek anlattı. Sinan’ın bir bayanı sıkıştırdığını ve cebinde yumurta büyüklüğünde taşlar olduğunu öne süren izleyici, çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Özkan Deveci isimli vatandaş Sardoğan ile ilgili yaşadığı olayı şu sözlerle aktardı. “Sinan, Esenyurt’ta kaldırımda bir bayanla tartışıyordu. Önce karı-koca olduklarını sandım. lakin anladım ki değiller. Çabucak koştum abla dedim akraban mı eşin mi? ‘Kardeşim bilmiyorum. 15-20 dakikadır peşimde. Eşimi aradım geliyor’ dedi. Ben de bu Sinan’ın iki yakasını topladım. Bir bayanı neden rahatsız ediyorsun ne istiyorsun deyince kekeledi. Ceplerinde yumurta büyüklüğünde taşlar vardı. Bayan da korkmuş titriyordu. Ben yapmamam gereken bir şey yaptım. Sinan’ı biraz dövdüm. Yere yatıp çırpındı ben de korktum. Telefonumu otomobilden alıp ambulans çağıracaktım. lakin döndüğümde bir baktım Sinan yok! Bayıldı numarası yapıp kaçmış. Ceplerindeki taşları da boşaltmış. İnşallah o sapığın olması gereken yerde olduğunu görmek isteriz…”

Her iddiayı yalanladığı üzere bu iddiayı da yalanlayan Sinan ise “Ben seni tanımıyorum. O denli bir şey olmadı” diyerek mevzuyu değiştirmeye çalıştı!

MÜGE ANL’YI TEHDİT ETTİ!

Anlı’nın gündüz nesli programında günlerdir konuşulan Arife Gökçe kaybolmasıyla ilgili baş kuşkulu olan Sinan isimli kişinin canlı yayında sarf ettiği kelamlar pes dedirtti. Müge Anlı ile inatlaşan Sardoğan, Anlı’yı canlı yayında “Adamı sinirlendirme” diyerek tehdit etti. Ayrıca “Yarıyordun beynimi gel” dedi.

MÜGE ANLI MECNUNA DÖNDÜ!

Programda herkese küfürler savuran Sinan’a ehil gazeteci “Ancak ağzında bu laflar, bir şey yapamadığın için” diyerek çıkıştı. 

GÖZALTINA ALINDI!

Kayıp Arife Gökçe’nin arandığı Müge Anlı ile Tatlı Misli programında baş kuşkulu olarak canlı yayına çıkan Sinan Sardoğan’ın İhtiyar bayanlarla cinsel içerikli bildiriler gönderdiği ortaya çıktı. canlı yayında da Müge Anlı’nın “Bacaklarıma bakma, kafanı yararım” diyerek reaksiyon gösterdiği Sardoğan, gözaltına alındı.

SİNAN SARDOĞAN OLAYINDA YENİ GELİŞME!

Sabah’ta yer Meydan habere nazaran: Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın ilgili yürüttüğü soruşturmada teze nazaran Sardoğan 10 Ekim 2018’de şu anda 17 yaşında olan, olayın yaşandığı Vakit 12 yaşında olan 2006 doğumlu Suriye asıllı A. A.’ya cinsel istismarda bulundu.

A. A. televizyon izlerken Müge Anlı’nın programında gördüğü Sardoğan’ı teşhis edip Avcılar güvenlik Müdürlüğü Çocuk Büro’suna başvurarak şikayetçi oldu.

İhbar üzerine Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla Avcılar polisi Sardoğan’ı kaldığı otelde gözaltına aldı. Sardoğan tabiri alındıktan sonra Küçükçekmece Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne ‘çocuğa cinsel istismar’ hatasından tutuklanma talebiyle sevk edildi. Sardoğan çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir