Tuğçe Tayfur her şeyi resmen tek kalemde sildi! “Maneviyatım ağır basıyor!” demişti!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla sahneleri bıraktığını duyurmuştu. “Maneviyatım ağır basıyor” diyen Tayfur toplumsal medya fotoğraflarının da birçoklarını sildi. Bir müddettir Birlikte olduğu nişanlısı Burak Kalfa ile yollarını ayırdı.

Geçtiğimiz Yıl sürpriz bir formda nişanlanan ve babası Ferdi Tayfur’u nişanına Davet etmemesiyle gündemden düşmeyen Tuğçe Tayfur, yaptığı paylaşımla sahneleri bıraktığını duyurmuştu.

Ferdi Tayfur

Instagram hesabından bir paylaşım yaparak Tuğçe Tayfur, “Sevgili dinleyicilerim, 18 yaşından beri bu işi profesyonel olarak yapıyorum biliyorsunuz ki. çok anılar biriktirdim. çok şey öğrendim. Yeri geldi eğlendim güldüm yeri geldi ağladım yeri geldi Aka kazıklar yedim yeri geldi haksızlığa uğradım, magazin dediğimiz şey tahminen de bu usul işlerin en Aka bedellerinden biri… lakin bu süreçte istediğim her şeyi başardım. En Aka gururum babamın müziklerini sizlerle Birlikte daima bir ağızdan söyledim. lakin ben artık sahne almak istemiyorum” dedi.

Tuğçe Tayfur

“BAŞKA BİR SEYAHATTE KARŞILAŞIRIZ”

Tuğçe Tayfur açıklaması

Bu kararı bir müddet Evvel aldığını söyleyen Tayfur, kelamlarına şöyle devam etti: “Bu işin kimi şeyleri bana ağır gelmeye başladı. Birkaç vakittir kelamını verdiğim sahneleri bitirmeyi bekliyordum bu İzah için. Bundan sonra neler yaparım benim için de sürpriz olacak. Bu vakte kadar benimle Bir arada müzikleri göz göze kalp kalbe söyleyen bütün dinleyicilerime sevgilerimi ve hürmetlerimi iletiyorum ve anlayışınızı bekliyorum. Öbür bir seyahatte karşılaşırız elbette… Not: kararımı dostlarımla Olağan ki paylaştım fakat annemle istişare etmek yetti bana açıkçası.”

“ANNEMİN HAYATI BANA DAHA CAZİP GELİYOR”

Tayfur, ‘Sahneleri bırakmasını nişanlısı istedi’ argümanlarına da telefonla bağlandığı 2. Sayfa programında Karşılık verdi:

“Hiç kimsenin isteklerine nazaran kararlar vermiyorum. Kendi vermiş olduğum bir karar. Annemle istişare ettik. çok uzun müddettir de düşünüyordum fakat Laf verdiğim sahnelerim vardı. Onların bitmesini bekliyordum. Yılbaşıyla Birlikte de bitti sahneler. Ocak ayı ile Birlikte gelen teklifleri Geri çevirmeye başladım. Biliyorsunuz annem ben Fazla Ufak yaşlardayken maneviyetı ile ön planda olmaya başladı. Ergenlik dönemimle Bir arada onun değişimini ayrım ettim. Her Vakit onun hayatı cazip geliyordu bana açıkcası. Sanırım artık maneviyatım Fazla ağır basıyor. Müzik söylemeyi Fazla seviyorum o başka bir şey lakin o alkollü ortamları artık kaldıramıyorum. Herkesin kendi Ömür formu, üslubu Kötü bir şey yoktur illaki lakin bu vakte kadar da sonuçta o işten ekmek kazandım bir şey söyleyemem… Atıyorum bir şampanya gönderilmesi beni rahatsız ediyor artık. Bizim topluluğumuzda bir katakulli var, ben artık kaldıramıyorum. Bu saatten sonra ne yapacağım bana da sürpriz olacak. Ben topluluk ile ilgili her şeyi tam kapatmak istiyorum. Çalışmaya alışmış bir insan olarak çalışırım kesinlikle fakat daha uygun, başıma daha yatan işler yaparak sanırım…”

TUĞÇE TAYFUR Biricik KALEMDE HER ŞEYİ SİLDİ!

Bu dalda yıllarca yaşadıkları zorluklardan bahseden Tayfur, “Maneviyatım ağır basıyor, şampanya gönderilmesi bana ağır geliyor” demişti.

Sahneyi bırakan Tuğçe Tayfur toplumsal medyadan dekolteli pozlarını da paylaştı. Necla Nazır ile Ferdi Tayfur’un müzikçi kızları Tuğçe Tayfur üçüncü Kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyordu. Evlilik yolunda birinci adımı atan Tuğçe Tayfur, sevgilisi Burak Kalfa ile nişanlanmıştı. 15 gün sonra nişan atan Tayfur sonra sevgisiyle tekrar barışmıştı. Lakin bu barışmada uzun sürmedi ve Tuğçe Tayfur Burak Kalfa ile ayrıldıklarını duyurdu.

 

Tuğçe Tayfur yaptığı paylaşımda bağlarının bittiğini şu sözlerle duyurdu:

“Burak Beyefendi artık free” (özgür)

Burak

Parmağındaki yüzüğün de olmadığını göstererek subliminal bir fotoğrafla özgürlüğünü duyurmuş… Ben hiç kartlar kapalı oynamadım. O yüzden onun bu ‘özgür’ paylaşımına katıldığımı söyleyeyim. İlah yolunu güzel beşerlerle karşılaştırsın ve Fazla Mesut ol!”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yürekleri sızlatan bir kayıp bulma anı! 5 gündür kayıp olan Emine Teyze…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir