Hollywood yıldızı Sylvester Stallone yıllar sonra itiraf etti! “Pişmanım”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

‘Rambo’ ve ‘Rocky’ sinemalarıyla tanınan aktör Sylvester Stallone, 50 yıllık Hollywood mesleğindeki pişmanlıklarından bahsetti. Stallone, “Her şeyi bildiğimi sanıyordum. Dönüp bakınca ne kadar da utanç verici” sözlerini kullandı.

Rock dışında birçok üretimde yer alan Sylvester Stallone, ‘İlk Kan’, ‘Cehennem Melekleri’, ‘Rambo’ üzere projelerde sergilediği üstün performansıyla isminden çokça Laf ettirdi. 50 yıldır Hollywood’un içinde olan 76 yaşındaki Ünlü aktör, katıldığı bir programda hayatının pişmanlığını yıllar sonra birinci Kez lisana getirdi.

Sylvester Stallone

“O DEVİR HER ŞEYİ BİLDİĞİMİ SANIYORDUM”

Bir televizyon programına katılan aktör, sunucu Hibberd’in sorularını yanıtladı. Stallone’un eski bir röportajında “Hayatımın bir periyodunda gücümü berbata kullandım” dediğini hatırlatan Hibberd “Kadınlara hiç sonradan pişman olduğun bir formda davrandın mı? halinde soru yöneltti.

Ünlü oyuncu, bu soruya net bir “Hayır!” yanıtı verdi ve kelamlarını şöyle açıkladı:

“Gücümü berbata kullandım’ derken kamuya yansıyan kişiliğim ve sözlerimden bahsediyordum. O Devre her şeyi bildiğimi sanıyordum. Dönüp bakınca ne kadar da utanç verici. Yalnızca bunu kastetmiştim.”

Sylvester Stallone yıllar sonra açıkladı

İLK defa DİZİDE OYNAMIŞTI

13 Kasım 2022’de izleyiciyle buluşan ‘Tulsa King’, ‘Rocky’ karakteriyle efsaneleşen yıldızın birinci dizisi olmuştu.

Stallone, geçtiğimiz aylarda yaptığı bir söyleşide sıra ve sinema oyunculuğunu kıyaslamıştı. sıra çekimlerinin zorluğunu vurgulayan oyuncu, “Film çekimleri bunun yanında tatil kalır.” demişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Müge Anlı programına damga vuran Sinan Sardoğan sonunda gözaltına alındı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir