Mehmet Ali Erbil isyan etti! ‘Üç haftadır paralar yatmıyor hep sizin yüzünüzden!’

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Sunucu Mehmet Ali Erbil toplumsal medya platformu olan TikTok’a adım attığından beri magazin gündeminde de ismi sıkça duyuluyor. Çektiği Enteresan görüntülerle gündemde kalmayı başaran Erbil, TikTok’tan parasını alamadığını söyleyerek kendisini eleştirenleri suçladı.

Komedyen ve şovmen olan Mehmet Ali Erbil 40’ı aşan sıra ve sinema üretimlerinde yer aldı. TikTok’a girdiği günden beri halleri ve yaptığı olaylarla gündeme gelen komedyen, geçtiğimiz günlerde Tiktok’ta Ünlü futbolcu Ronaldo ile konuştuğunu sanmasıyla gündeme gelmişti. Önceki akşam Gayrettepe’de bir otelde düzenlenen 5.nci Best Of Turkey Awards Ödül merasimini Mehmet Ali Erbil ve Tuğba Özay sundu. Merasim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erbil, TikTok isyanıyla herkesi şaşkına çevirdi. 3 haftadır parasını alamadığını söyleyen Ünlü şovmen “Hep sizin yüzünüzden” dedi.

mehmet ali erbil Nakit isyanı

“NAZAR DEĞDİRDİNİZ”
 
Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Erbil, “Bu sene yapılan 50. Ödül merasimi sanıyorum. Bu merasimlerden her sene elli Tane yapılıyordur. Bunların yarısını sunsak, köşeyi döneriz” demesinin akabinde muhabirlerin “O Vakit TikTok’ta olmanıza gerek kalmaz mı?” diye sorusuna Erbil “TikTok diye diye Bakış değdirdiniz. Üç haftadır ödeme yapmıyorlar. Ne göz varmış sizde. Sizin yüzünüzden Nakit alamıyoruz. Göze geldik. lakin benim hayatımda yalnızca TikTok yok. Hayatını TikTok’a bağlayanlar düşünsün” şeklinde Cevap verdi.
 

mehmet ali erbil tiktok hakkında açıklama

“ÇOK ŞÜKÜR MAKÛS GÜNLERİ ATLATTIK”

Hastalıkla ilgili badirelerini atlattığını da söyleyen Ünlü isim, “Çok şükür Kötü günleri atlattık. İki sinema sineması çektik. Her şey yolunda. Youtube’da Çarkıfelek’i başlatıyoruz. Yeniden ben sunacağım. Her merasimde bir bomba patlatıyorum. Bu gece de hazırlıklı olun” diyerek merasimde yerini aldı.

Mehmet Ali Erbil yine Çarkıfelek programını sunacak

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Efsane Cuma indirimleri mizah oldu! Işık Yerlitaş ve Fatih Ürek’in manzaraları…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir