Tolgahan Sayışman’dan ilginç itirafı: Almeda’yla çiğköfte yerken anladım!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi, geçtiğimiz gün Arnavutluk’ta yayın yapan bir televizyon kanalına konuk oldu. Evlilikleri hakkında İçten açıklamalarda bulunan Sayışman’ın eşinin gözlerine bakarak sarf ettiği kelamlar alkış topladı. Abazi’nin ruh eşi olduğunu anladığı anı birinci Defa paylaşan Sayışman’ın kurduğu cümleler herkesi şaşırttı.

Magazin dünyasının Örnek çiftlerinden biri olarak gösterilen Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, 2017 yılından beri Mesut bir evlilik sürdürüyor. Efehan ve Alina isminde iki çocukları olan çift, evvelki gün Arnavutluk kanalı TV Klan‘daki bir cümbüş programına konuk oldu. Ortalarındaki Ahenk ve evlilikleri hakkında konuşan çiftten Sayışman’ın Abazi’ye aşkını haykırdığı anlar toplumsal medyaya damga vurdu. 

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi

“SENİ HİÇBİR ŞEYLE KIYASLAYAMAYACAK KADAR çok SEVİYORUM”

“Biz evlenirken güzel günde Kötü günde diye Laf verdik. Bir ömür uzunluğu ve biz ayrılamayız bizim münasebetimizi tanımlayan cümleler oldu” diyerek kelamlarına başlayan Sayışman, eşinin gözlerinin içine bakarak “Sevecenliğin, iyimserliğin, hoş kalbin, şirin konuşman en hoş özelliklerinden. Seni hiçbir şeyle kıyaslayamayacak kadar Fazla seviyorum” dedi. 

Tolgahan Sayışman eşine aşkını haykırdı

Almeda Abazi’nin ruh eşi olduğunu anladığı Özel anı birinci Defa paylaşan Sayışman “Çiğ köfte yediğimiz Vakit ruh eşim olduğunu anladım” şeklinde şaşırtan bir itirafta bulundu. 

Tolgahan Sayışman, Almeda Abazi ve çocukları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kızının isteme merasiminde gözyaşlarına boğulan babanın görüntüsü izlenme rekoru kırdı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir