Petek Dinçöz ekranlarda gözüktü: Sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu! Bir takipçisine…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Doğu Demirkol ile sıradan Show’a konuk olan Petek Dinçöz, programda yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Ekranlarda gözükmesiyle toplumsal medyada gündem haline gelen Ünlü müzikçi yorum yağmuruna tutuldu. Ekranlara Geri dönmesi üzerine istekte bulunan bir takipçisine ise bakın ne Karşılık verdi.

2000’li yıllara damga vuran Petek Dinçöz, geçtiğimiz aylarda çocukluk aşkı Nida Büyükbayrakdar ile dünya konutuna girdi. Düğünleri ile gündemden düşmeyen Petek Dinçöz şimdilerde ise Doğu Demirkol ile sıradan Show programına katıldı. Bir müddettir ekranlardan Irak kalan Dinçöz, programda yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Sevenlerine yeni düet yapacağı hakkında bomba itiraflarda bulundu.

Petek dinçöz şark Demirkol ile sıradan Show a konuk oldu

DİNÇÖZ’DEN SÜRPRİZ DÜET

Eski eşi Serkan Kodaloğlu’ndan geçtiğimiz aylardan boşanan Ünlü müzikçi, Miami’ye yerleşmişti Bir süre gözlerden Irak olan Dinçöz, yeni projeler için hazırlandığını ve tezli bir düetle sahnelere Geri döneceğini belirtti.

petek dinçöz

İDOLÜM AJDA PEKKAN

Bir konuşmasında estetik konusunda da meslek konusunda da idolüm Ajda Pekkan diyen müzikçiye Demirkol’un “Müzik hayatına adım attığında dayanak gördüğün sanatkarlar oldu mu?” sorusuna Cevap olarak, “Sezen Aksu, Sibel Can, Ajda Pekkan. Ajda Pekkan’ın konutunda kiracıydım mesela. Sezen Aksu’nun kendi albümünü okuduğu sıralarda stüdyoda ona eşlik etmiştim” dedi.

Petek Dinçözden ekran açıklaması

TELEVİZYON EKRANLARINA DÖNMEK İSTİYOR!

42 yaşında olan Petek Dinçöz, ekranlarda gözükmesiyle birçok takipçisi, “Çok özledik Petek Dinçöz’ü, “Petek Dinçöz hiç yaşlanmamış” sözlerinde bulundu. Toplumsal medyadan bir hayranının Dinçöz’e, “Özlemiştik. En yakın vakitte televizyon programı bekliyoruz” demesiyle, hayranına karşılık veren Petek Dinçöz, “Ben de Fazla istiyorum televizyon programı yapmayı” cevabını verdi.

Ekranlarda gözüken petek dinçöze toplumsal medyadan yorum yağmuru yagdı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Efsane Cuma indirimleri mizah oldu! Işık Yerlitaş ve Fatih Ürek’in imajları…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir