Tag

Yöntem

Sıkılmış limonun kabuğuyla neler yapılabilir? Limon kabuğunu sakın çöpe atmayın!

Beslenme May 08, 2023 Yorum Yok

Yemeklerin ve içeceklerin vazgeçilmez tatlandırıcısı olan limon, birçok açıdan mutfakların vazgeçilmez besini. Suyunu kullandıktan sonra limon kabuğuyla neler yapılabilir diye hiç düşündünüz mü? İşte sıkılmış limon kabuğunu çöpe atmak yerine atıksız yaşama katkı sağlayabileceğiniz şahane teknikleri sizin için derledik. Pekala limon kabukları nasıl kıymetlendirilir? Limon kabuğuyla neler yapılabilir?

Selçuk Yöntem’den Aşk-ı Memnu sorularına cevap: “Ne güzel düşünmüşler”

Bir vakitler Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan sevilen sıra Aşk-ı Memnu, yeni oyuncu takımıyla Birlikte sinema olarak Geri dönüyor. 2008-2010 tarihleri ortasında yayınlanan dizide “Adnan Ziyagil” olarak yer Meydan ehil oyuncu Selçuk metot sinemayla ilgili kendisine gelen soruları “olabilir” karşılığını vererek geçiştirdi.

Sıkılmış limon kabuğuyla neler yapılabilir? Limon kabuğunu sakın çöpe atmayın!

Beslenme Şub 24, 2023 Yorum Yok

Yemeklerin ve içeceklerin vazgeçilmez tatlandırıcısı olan limon, birçok açıdan mutfakların vazgeçilmez besini. Suyunu kullandıktan sonra limon kabuğuyla neler yapılabilir diye hiç düşündünüz mü? İşte sıkılmış limon kabuğunu çöpe atmak yerine atıksız yaşama katkı sağlayabileceğiniz şahane sistemleri sizin için derledik. Pekala limon kabukları nasıl kıymetlendirilir? Limon kabuğuyla neler yapılabilir?

Depremde çadır nasıl ısıtılır? Çadırı sıcak tutmak için ne yapılması gerekir? Kışın çadırı…

Geçtiğimiz günlerde yaşanan ve asrın felaketi olarak isimlendirilen Kahramanmaraş ve ve Etraf vilayetlerini etkileyen zelzele bütün Türkiye’yi Yasa boğdu. yıkıntı altında kalan insanları canla başla çıkarmaya çalışan Afad kurtarma takımları evsiz kalan depremzedeleri çadırlara yerleştirdi. Pekala, güçlü kış koşullarında üşümemek için çadır nasıl ısıtılır? Çadırda kalırken hangi ısınma usullerini kullanmak gerekir? İşte cevaplar;