Selçuk Yöntem’den Aşk-ı Memnu sorularına cevap: “Ne güzel düşünmüşler”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 28, 2023 Yorum Yok

Bir vakitler Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan sevilen sıra Aşk-ı Memnu, yeni oyuncu takımıyla Bir arada sinema olarak Geri dönüyor. 2008-2010 tarihleri ortasında yayınlanan dizide “Adnan Ziyagil” olarak yer Meydan ehil oyuncu Selçuk metot sinemayla ilgili kendisine gelen soruları “olabilir” yanıtını vererek geçiştirdi.

Halit Ziya Uşaklıgil’in 1899 yılında yayınlanan tıpkı isimli romanından uyarlanan ‘Aşk-ı Memnu’ birinci olarak 1975 yılında izleyicisiyle buluşmuş, sonrasında ise 2008-2010 yılları arasında Kanal D ekranlarında tekrar yayınlanmıştı. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Sistem, Zerrin Tekindor, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre üzere Değerli isimlerin yer aldığı dizi, 79 bölüm boyunca ekranlarda yer almış ve hafızalara kazınmıştı. Şimdilerde “Bihter” ismiyle tekrar başlanacağı ve sinema olarak izleyicisiyle buluşacağı bilinen imal hakkında dizinin “Adnan Bey”i Selçuk Yöntem‘den yorum geldi.

Aşkı memnu

“NE HOŞ DÜŞÜNMÜŞLER”

Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşıyla Kuruçeşme‘de objektiflere takılan ehil oyuncu, gazetecilere röportaj vermek istemedi. Aşk-ı Memnu’nun tekrardan çekilmesi hakkındaki soruları geçiştirerek yanıtlayan Usul, “Ne hoş düşünmüşler. Olabilir” demekle yetindi ve taksiye binerek oradan uzaklaştı.

Selçuk Yöntem

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Erkan Petekkaya daha Evvel hiç bu türlü görülmedi! çalgı çalıp müzik söyledi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir