Tag

Trt

TRT’nin yeni platformu ‘Tabii’ yola çıktı! Tüm rakiplerine meydan okudu: Pisti boşaltın

TRT, muştusunu duyurdu. Milletlerarası dijital platformu “Tabii”nin tanıtımı Beykoz Kundura Fabrikası’nda yapıldı. Yakında izleyiciyle buluşacak olan platformun Twitter hesabından yapılan paylaşımında rakipleri Exxen, Netflix, Gain, Disney Plus, Prime Görüntü, BluTV ve Puhu TV’ye Saha okuyarak “Pisti boşaltın, biz geldik” denildi.

TRT ortak yapımı “Mannu Çanakkale’de” bugün itibariyle beyazperdede!

Sempatik bir koala olan Mannu’nun, sahibi William ile Birlikte çıktığı macera dolu serüveni anlatan TRT ortak imali “Mannu Çanakkale’de” sinemasının İstanbul’da gerçekleşen galasının akabinde bugünden itibaren beyazperdede izleyiciyle buluşuyor.

TRT ortak yapımı “Mannu Çanakkale’de” filminin galası gerçekleşti

Şirin bir koala olan Mannu’nun, sahibi William ile Birlikte çıktığı macera dolu serüveni anlatan TRT ortak imali “Mannu Çanakkale’de” sinemasının İstanbul’da gerçekleşen galasına minik izleyiciler ağır İlgi gösterdi.

TRT’den depremzedelere destek mesajı! Film ve dizi setlerinden deprem bölgesine yardım

Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan 7,7’lik ve Elbistan merkezli 7,62lık sarsıntıların akabinde TRT, bütün kanallarıyla başlattığı “Şimdi #TekYürek olma vakti” kampanyası ile takviye iletilerini paylaşıyor. Dayanak iletileri dışında yardımlarda da bulunan TRT grubu sinema ve sıra setlerinde kullandıkları teçhizatları zelzele bölgesine gönderiyor.

Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan heyecanlandıran haber geldi! Devamı geliyor…

Son olarak TRT1’de yayınlanan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde hem yazıp hem oynadığı Derviş karakterini canlandıran Bahadır Yenişehirlioğlu, toplumsal medya hesabından yeni proje muştusunu vermişti. Yenişehirlioğlu, ‘Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı’ dizisinin yakında TRT 1 ekranlarında olacağını duyuran bir paylaşım yaptı.

TRT’den çocuklara bir müjde daha! ‘Nasreddin Hoca: Zaman Yolcusu’nun vizyon tarihi belli oldu

TRT genel Müdürü Zahid Sobacı, toplumsal medya hesabından çocuklar için yeni projenin muştusunu vermişti. Büsbütün yenilenen dizaynıyla Nasreddin Hoca, ak perdede çocuklarla buluşacak. İşte ‘Nasreddin Hoca: Vakit Yolcusu’nun vizyon tarihi…

TRT çocukları sevindirmeye devam ediyor! Nasreddin Hoca beyaz perdeye taşınıyor

TRT genel Müdürü Zahid Sobacı, toplumsal medya hesabından çocuklar için yeni projenin muştusunu verdi. Tamam yenilenen dizaynıyla Nasreddin Hoca …

TRT’den bomba projesi ‘Yürek Çıkmazı’nın başlıyor! ‘Yürek Çıkmazı’ konusu ne oyuncuları kimler?

TRT 1 ekranlarından argümanlı projeler ortasında gösterilen ‘Yürek Çıkmazı’ dizisinin tanıtım fragmanı yayınlanmıştı. Toplumsal medya hesabından …