Yalı Çapkını yıldızlarından rekor kıran poz! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 13, 2023 Yorum Yok

Ekranların fenomen dizisi Yalı Çapkını’nda başrolleri paylaşan Ünlü oyuncular Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun toplumsal medya hesaplarından yaptıkları yeni paylaşım zevk ve yorum rekoru kırdı.

Cuma akşamları Star TV‘de izleyicisiyle buluşan fenomen sıra Yalı Çapkını, mevzusuyla olduğu kadar oyuncularıyla dikkat çekiyor. Emre Altuğ, Çetin Tekindor, Beğenilen Kansu, Diren Polatoğulları, Gülçin Santırcıoğlu gibi ehil ve başarılı isimlerin yer aldığı dizide Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam, Buçe Buse Kahraman üzere genç oyuncuların da oyunculuk performansları göz dolduruyor. Bilhassa başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir sevenleri tarafından Aka ilgiyle takip edilirken ikilinin toplumsal medya paylaşımları da epey İlgi görüyor. İkili yaptığı nihayet paylaşım da toplumsal medyada rekor zevk aldı.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir

O KAREYE BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Aralarında birliktelik savları çıkan Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu‘ndan yeni bir paylaşım geldi. Paylaşımları Aka İlgi gören ikilinin paylaştığı “Çalı Yapkını günü” adlı kare de toplumsal medyada zevk ve yorum rekoru kırdı.

Afra Saraçoğlu paylaşım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yaşar Alptekin maneviyata yöneldi! Yeşilçam’ın eski oyuncusu görücü adabı tanıştığı…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir