Depremde yakınlarını kaybeden Didem Uzel’den dikkat çeken itiraf: ‘Lükse veda ettim huzuru…’

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 13, 2023 Yorum Yok

Ünlü model 6 şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş sarsıntısı sonrası yaptığı “Nasıl bir Istırap olduğunu Fazla uygun biliyorum” açıklamasıyla herkesi üzmüştü. meşhur isim, nihayet itirafı ‘Lükse veda ettim huzuru buldum’ kelamlarıyla dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Kahramanmaraş zelzelesinde herkesin seferber olduğu zelzele sonrası Ünlü İsim Didem Uzel İzah yapmıştı. Uzel, Sabah Gazetesi’ne verdiği röportajda Antakya’ya dair anılarını anlattı. Yıllar Evvel bir sıra çekiminde Antakya’da bulunan Ünlü İsim Antakya Fazla büyüleyici bir kentti diyerek duygulandırdı.

 Didem Uzel kelamlarına şu biçimde devam etti.

“Acayip sevmiştim orayı. sıra çekiyorduk lakin repolarda meskene dönmek istemiyordum. O kentin seni içine çeken bir büyüsü vardı. Eskiydi ancak tarihi Fazla etkileyici” diye hislerini anlattı. O denli etkilenmişti ki kentten her boş anını beşerlerle sohbet edip gezerek değerlendirmişti. Gördüğü her yer artık gözünün önünden gitmiyordu. Uzel, “O eski yerleşim yerlerinin Aralık sokakları, ünlü çarşının en eski halini görmüştüm.

“O SOĞUK SOBALI MESKENDE İNSANLARIN HAYATI BENİ çok ETKİLEMİŞTİ”

“O soğuk sobalı konutta insanların ömrü beni Fazla etkilemişti. Nasıl sıcak ve misafirperverlerdi. Üşüyoruz diye Daimi odun atıyorlardı sobaya. Halbuki onların hayatı esasen böyleydi. acayip ayazı vardı o kentin. O soğuğu ve çaresizliği düşündükçe zelzele anında neler neler yaşadılar sanki diye günlerdir uyku uyumadım. çok enteresandır ki, oraya gelen bütün Cazibe grubu de Fazla mutluydu orada olmaktan.”

Didem uzel

“ACI BİTMİYOR ancak HAYATA TUTUNMAYA ÇALIŞIYORUZ”

24 Yıl Evvel yaşanan Gölcük sarsıntısında Adapazarı’nda yaşayıp ailesinden birçok kişiyi kaybeden oyuncu dikkat çeken itiraflarda bulundu.

“Gölcük zelzelesini yaşayan ve Fazla Çok akraba, eş arkadaş kaybeden ve babamlar da iç konutunu bırakıp giden o süreci yaşayan biriyim. İnanın bana canlarım hiçbir Vakit normalleşemiyorsunuz…”

“Acısı, sızısı, şoku, açtığı yaralar kapanmıyor bitmiyor. Unutulmuyor. lakin ne Mevcut ki hayatta kalanlar tutunmaya çalışıyor ve soluk alıp yaşamaya devam ediyor.”

“Hatta dersler aldığımızı düşünüp kararlar bile alıyoruz ve sonra birçoklarını unutuyoruz.”

SON İTİRAFI DİKKAT ÇEKTİ!

Yeni program hazırlığında olan Uzel, “Evet, benim de lüks marka çantalarım Mevcut lakin onları yıllar Evvel almıştım. bütün dünyada artık beşerler sadeleşerek, abartılardan kurtularak Mesut olmaya çalışıyor. Yani değerli ve gösterişli eserler artık insanlara yetmiyor. Biri takıyor diye o çantayı alıp sonra biri onu kollarında gördüğü için kendilerini Mesut hissediyorlar. meğer bu türlü olmamalı. Kullanmadığımız eserleri almamalıyız. Ben de Gereksiz şeyler almaktan vazgeçtim. Gereksinimim olanı alıyorum. Kendimi bu türlü daha huzurlu hissediyorum.” açıklamasında bulundu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hatay’da meydana gelen zelzele Adana kent Hastanesi’nde bu türlü hissedildi! O kaygı dolu anlar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir