Müge Anlı’daki Sinan Sardoğan ile ilgili şok iddia! Sinan Sardoğan öldü mü? Meğer…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 13, 2023 Yorum Yok

Gazeteci Müge Anlı, Sardoğan’a “Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Faydam senin beynini” demişti. Arife Gökçe’nin kaybında kuşkulu bulunan Sinan Sardoğan ile ilgili şok bir sav ortaya atıldı. Çocuğa cinsel istismar savıyla tutuklanan Sardoğan’ın cezaevinde öldüğü sav edilmişti. Müge Anlı’dan İzah geldi. İşte ayrıntılar…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Gündüz neslinde hafta içi her gün sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Misli programıyla ekranlara gelen Müge Anlı canlı yayında zahmetten çıktı. Atv’de yayınlanan programda Anlı’nın kayıp Arife Gökçe olayının baş şüphelisi Sinan Sardoğan’a söylediği kelamlar herkesi şaşırtmıştı.

müge anlı sıkıntıdan çıktı

“BACAKLARIMA BAKMA BEYNİNİ YARARIM”

Müge Anlı, “Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Faydam senin beynini.” dedi. Sardoğan ise “Ben senin bacaklarına mı bakıyorum?” diyerek kendini savundu. İşte Anlı’nın zahmetten çıktığı o anlar;

SİNAN SARDOĞAN İNTİHAR MI ETTİ? GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Çok sayıda İhtiyar bayana cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıkan Sinan Sardoğan cezaevine gönderilmişti. Sardoğan, cezaevinde intihar ettiği argüman edilmişti. Lakin alınan İHA’dan alınan nihayet bilgiye nazaran Sinan Sardoğan’ın cezaevinde intihar ettiği haberlerinin temelsiz olduğu ortaya çıktı.

SAPIK SİNAN ÖLDÜ MÜ? MÜGE ANLI MERAK EDİLEN SORUYA AÇIKLIK GETİRDİ

 

Müge Anlı, Sinan Sardoğan’a dair yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

“Arife Gökçe’nin kaybının 84. günü. Sinan hakkında toplumsal medya haberlerini güvendiğini sitelerden takip edin lütfen. Sinan hâlâ cezaevinde. Daima soruyorsunuz bana. Buradan söylemiş olayım. Sinan Sardoğan hâlâ yaşıyor.”

 

Sinan Sardoğan intihar etti

FİKRİ GÖKÇE’DEN ŞAŞIRTAN İTİRAF!

65 yaşındaki Arife Gökçe’nin kaybından Mesul tutulan Sardoğan hakkında şaşırtan bir ayrıntı ortaya çıktı. Sardoğan Değişik açıklamaları kadar İhtiyar bayanları taciz etmesiyle de herkesin reaksiyonuna neden olmuştu. Daha sonra bir çocuğu istismar ettiği gerekçesiyle tutuklanmıştı. Arife Gökçe ise hala bulunamadı.

SİNAN SARDOĞAN HATASIZ MU?

Çaresiz bekleyişini sürdüren Fikri Gökçe, adalete güvendiğini söyleyerek eşinin bulunmasını istedi. Meskenine köyünden birilerinin girerek eşini kaçırdığını ileri süren Gökçe, “Mesaj atıyor diye olayı kuşkulu Sinan’ın üzerine yıkarım diye düşünüyorlar. Sinan’ın bu olayda gözetleyici olduğunu söyleyen Fikri Gökçe, Hata Sinan’ın üzerinde kalır, ben de bu ortada kurtulurum’ bu türlü bir şey yok. Ben de bunları inşallah öğreneceğim.” diyerek başları karıştırdı.

Gökçe ayrıyeten; “Hayatımı artık yalnızca eşime adadım. Çoluğum çocuğuma Sebep olmadan kendim halledeceğim. İnşallah kemiğine kadar bulacağım. Bugün olmazsa yarın olur. Kapıma kilit vuranın kapısına kilit vuracağım. açıklamasında” bulundu.

 

OLAYIN GEÇMİŞİ!

Müge Anlı’nın bugün yayınlanan kısmında Arife Gökçe olayında çarpıcı gelişmeler yaşandı. Müge Anlı ise Sinan Sardoğan ile İlgi 7 farklı ihbar daha aldıklarını söyledi.  Yaşananlara dayanamayıp stüdyoya gelen bir vatandaş, Sinan ile yaşadığı olayı Biricik tek anlattı. Sinan’ın bir bayanı sıkıştırdığını ve cebinde yumurta büyüklüğünde taşlar olduğunu öne süren izleyici, çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Özkan Deveci isimli vatandaş Sardoğan ile ilgili yaşadığı olayı şu sözlerle aktardı. “Sinan, Esenyurt’ta kaldırımda bir bayanla tartışıyordu. Önce karı-koca olduklarını sandım. fakat anladım ki değiller. Çabucak koştum abla dedim akraban mı eşin mi? ‘Kardeşim bilmiyorum. 15-20 dakikadır peşimde. Eşimi aradım geliyor’ dedi. Ben de bu Sinan’ın iki yakasını topladım. Bir bayanı neden rahatsız ediyorsun ne istiyorsun deyince kekeledi. Ceplerinde yumurta büyüklüğünde taşlar vardı. Bayan da korkmuş titriyordu. Ben yapmamam gereken bir şey yaptım. Sinan’ı biraz dövdüm. Yere yatıp çırpındı ben de korktum. Telefonumu otomobilden alıp ambulans çağıracaktım. lakin döndüğümde bir baktım Sinan yok! Bayıldı numarası yapıp kaçmış. Ceplerindeki taşları da boşaltmış. İnşallah o sapığın olması gereken yerde olduğunu görmek isteriz…”

Her iddiayı yalanladığı üzere bu iddiayı da yalanlayan Sinan ise “Ben seni tanımıyorum. O denli bir şey olmadı” diyerek mevzuyu değiştirmeye çalıştı!

MÜGE ANLI’YI TEHDİT ETTİ!

Anlı’nın gündüz nesli programında günlerdir konuşulan Arife Gökçe kaybolmasıyla ilgili baş kuşkulu olan Sinan isimli kişinin canlı yayında sarf ettiği kelamlar pes dedirtti. Müge Anlı ile inatlaşan Sardoğan, Anlı’yı canlı yayında “Adamı sinirlendirme” diyerek tehdit etti. Ayrıca “Yarıyordun beynimi gel” dedi.

MÜGE ANLI MECZUBA DÖNDÜ!

Programda herkese küfürler savuran Sinan’a ehil gazeteci “Ancak ağzında bu laflar, bir şey yapamadığın için” diyerek çıkıştı. 

GÖZALTINA ALINDI!

Kayıp Arife Gökçe’nin arandığı Müge Anlı ile Tatlı Misli programında baş kuşkulu olarak canlı yayına çıkan Sinan Sardoğan’ın İhtiyar bayanlarla cinsel içerikli bildiriler gönderdiği ortaya çıktı. 

SİNAN SARDOĞAN TUTUKLANDI!

Müge Anlı’nın programında birçok bayana cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıkan Sinan Sardoğan, 2018 yılında bir erkek çocuğuna cinsel istismar suçlamasıyla tutuklandı. canlı yayında hususla ilgili konuşan Anlı, Sardoğan’ın Ufak çocuğu meskene götürdüğü imgeleri yayınlayarak yaşananları anlattı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir