Gönül Dağı’nın yeni bölümünde herkesi şoke eden Taner olayı! Gönül Dağı 88. bölüm fragmanı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 13, 2023 Yorum Yok

Her hafta dizinin yeni kısmını takip eden ve bu hafta ne Vakit yayınlanacağını öğrenmek isteyenler Gönül Dağı 88. yeni kısım ne Vakit yayınlanacak, hangi tarihte? formundaki sorularla araştırmaya devam ediyor.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Gönül Dağı, cumartesi akşamlarına damgasını vuruyor. kimi hüzünlü kimi keyifli kıssasıyla seyircilerin gönlüne taht kuran dizi, 3. döneminde da ilgiyle izlenmeye devam ediyor. 

Dizinin nihayet kısmında; kuzenler, kurdukları hayallerine yaklaşmak üzeredir. Bilişim vadisi için çalışan kuzenler, hiç beklemedikleri bir olayla karşılaşırlar. İnşaatın durmasıyla karşı karşıya kalan Tamer, yeni planlar yapmak zorunda kalır. Selma ise Divane’ye kızını bulması için yardım eder. Yasemin, Taner’le nikahlarının bir anda iptal olmasına Fazla sonlanır hem onla hem de ailesiyle uğraşmaya başlar. Dizinin yeni kısmında; Güneş Toplayan Adam ile Abdullah ortasında Tasa bir konuşma yaşanır ve bu dünyada vaktinin dolduğunu söyler.

Ramazan ise Asuman’e meskende sürpriz bir Yemek hazırlar. Fakat Asuman, onun bir işler karıştırdığını düşünür. İnsanlar, Tamer’in nikahının iptal olmasının akabinde dedikodu yapmaya başlar. Tamer’in Selma Muallim ile bağlantısı olduğunu söylerler.

GÖNÜL DAĞI 88. KISIM FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, kentlerde unutulmaya Çehre tutmuş pahaları gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna Ömür gayreti veren insanların öyküsünü husus edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum Kamu ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni kısmı heyecanla bekleniyor.

Gönül Dağı

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Sinema’nın üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ilişkin olan, direktörlüğünü Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu takımında; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir