TRT’nin yeni platformu ‘Tabii’ yola çıktı! Tüm rakiplerine meydan okudu: Pisti boşaltın

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 04, 2023 Yorum Yok

TRT, muştusunu duyurdu. Memleketler arası dijital platformu “Tabii”nin tanıtımı Beykoz Kundura Fabrikası’nda yapıldı. Yakında izleyiciyle buluşacak olan platformun Twitter hesabından yapılan paylaşımında rakipleri Exxen, Netflix, Gain, Disney Plus, Prime Görüntü, BluTV ve Puhu TV’ye Saha okuyarak “Pisti boşaltın, biz geldik” denildi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT Dijital Platform ‘Tabii’nin tanıtım aktifliğine Cumhurbaşkanlığı İrtibat Lideri Fahrettin Altun, TRT genel Müdürü Zahid Sobacı, Anadolu Ajansı (AA) genel Müdürü Serdar Karagöz ve AA genel Müdür Yardımcısı Yusuf Özhan’ın yanı Dizi sanat, sinema, siyaset, spor, Amel ve reklam dünyasından Fazla sayıda İsim katıldı. TRT’nin Twitter hesabından bahse ait yaptığı paylaşımında “Pisti boşaltın, biz geldik” kelamları dikkat çekti.

Bunun yanı Dizi Tabii’nin 7 Mayıs’ta izleyiciyle buluşacağı aktarıldı.

Tabii

“DIJITAL ALANDA DAHA ADİL BİR DÜNYA MÜMKÜN”

TRT’nin memleketler arası dijital platformu “Tabii”nin isminin ve logosunun tanıtıldığı aktiflikte konuşan TRT genel Müdürü Sobacı, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli zelzelelerde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralananlara ise şifa dileyerek kelamlarına başladı. Sobacı, TRT olarak memleketler arası dijital platform için uzun müddettir titizlikle çalıştıklarını Anlatım ederek, “Dijital alanda daha adil bir dünya Mümkün şiarıyla yola çıkarak geliştirdiğimiz dijital platform ülkemizin memleketler arası arenada yeni bir markası olması için bugün global seyahatinin birinci adımını atıyor” dedi.

Tabii tanıtıldı

ÜCRETSİZ OLACAK

Tabii’nin birinci etapta bütün kullanıcılara fiyatsız olacağı belirtildi.  Orijinal içeriklerle milyonların karşısına çıkmaya hazırlanan memleketler arası dijital platformda aksiyondan güldürüye, tarihi dramadan animasyona kadar birçok içerik olacak.

Vatandaşlar “Tabii”ye “www.tabii.com” adresinden ulaşabilecekler.

Tabii rakiplerine Saha okudu

RAKİPLERİNE Saha OKUDU

Tabii’nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda ise rakiplere Saha okundu. Paylaşımda Exxen, Netflix, Gain, Disney Plus, Prime Görüntü, BluTV ve Puhu TV’nin hesapları etiketlenerek “Pisti boşaltın, biz geldik” sözlerine yer verildi.

ERDOĞAN: YOLU AÇIK, İZLEYİCİSİ BOL OLSUN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise Twitter hesabından Doğal ile yaptığı paylaşımda şu tabirlere yer verdi: “Bizi birleştiren kıssaları, 5 farklı lisanda ve 25 ülkede anlatacak olan yeni dijital platformumuz Doğal’ın yolu açık, izleyicisi bol olsun. Türkiye’de başlangıçta fiyatsız olarak milletimizle buluşacak. Güzel olsun.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir