Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan heyecanlandıran haber geldi! Devamı geliyor…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Son olarak TRT1’de yayınlanan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde hem yazıp hem oynadığı Derviş karakterini canlandıran Bahadır Yenişehirlioğlu, toplumsal medya hesabından yeni proje muştusunu vermişti. Yenişehirlioğlu, ‘Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı’ dizisinin yakında TRT 1 ekranlarında olacağını duyuran bir paylaşım yaptı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT’nin unutulmaz projelerinden Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin devamı olup olmayacağı hayranları tarafından merak ediliyordu.

‘Payitaht Abdülhamid’, ‘Sevda Kuşun Kanadında’, ‘Mahsusa’, ‘Direniş Karatay’ üzere başarılı üretimlerde rol Meydan ehil muharrir, oyuncu ve tıpkı vakitte hukukçu olan Bahadır Yenişehirlioğlu, Son beklenen haberi toplumsal medya hesabından duyurdu.

Usta İsim Bahadır Yenişehirlioğlu, Es Sinema imzalı Berat Özdoğan’ın yönetmenliğinde yayınlanacak olan Barbaros Hayreddin’in heyecanını bütün takipçileriyle paylaştı. Yenişehirlioğlu, “Geliyoruz. Hayreddin, deryalara hükmetmek için yola çıkıyor!  Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı yakında TRT 1’de!” ifadelerine yer verdi.

Bahadır Yenişehirlioğlu

Yeni dönem için TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan ‘Barbaros Hayreddin Sultan’ı Fermanı’ dizisinin başrolünde Tolgahan Sayışman yer alıyor.

Hayreddin dizisinin çekimlerine başlandı

BARBAROS HAYREDDİN SULTAN’IN FERMANI DİZİSİ NE Vakit BAŞLAYACAK?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin devamı niteliğinde çekilen ‘Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı’ dizisinde Hayreddin karakterine Sayışman hayat verecek.

Merakla beklenen projenin yayın hayatına ne Vakit başlayacağı konusunda şimdi net bir İzah yapılmadı.

Usta sanatçı Bahadır Yenişehirlioğlu takımın anne karakteri olarak toplumsal medya hesabından bu müjdeli haberi, “Değerli dostlarım ısrarla soruyordunuz buyurun. HAYREDDİN çekimlerine başladık iyi uğurlu olsun” notuyla vermişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir