Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayında! Konusu nedir?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

TRT 1 geçtiğimiz dönem final yapan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin devamı olarak Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı dizisi için hazırlıklarını tamamladı. Tolgahan Sayışman’ın başrolde olduğu dizinin birinci tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte ‘Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı’ dizisinin birinci tanıtım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 geçtiğimiz Yıl 32 kısım olarak ekranlara verdiği Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisiyle Türklerin denizcilikte olan muvaffakiyetini gözler önüne sermişti. TRT, Fazla ses getiren dizinin devamı niteliğinde Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı’nın çekimlerine başladı. Başrollerinde Tolgahan Sayışman’ın olduğu diziyle Türk-İslam tarihi anlatılmaya devam edilecek.

Sabırsızlıkla beklenen Barbaroslar Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin birinci tanıtım fragmanı yayınlandı.

‘BARBAROS HAYREDDİN SULTANIN FERMANI’ DİZİSİNİN BİRİNCİ TANITIM FRAGMANI

BARBAROS HAYREDDİN SULTANIN FERMANI DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMI?

Es Sinema üretimiyle izleyenlerle buluşacak olan dizinin direktör koltuğunda Berat Özdoğan oturuyor. Devre dizisi olan Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı’nda başrol olan Tolgahan Sayışman, ‘Hayreddin’ karakteriyle karşımıza çıkacak.

Cast çalışmaları devam eden proje hakkında şimdi net bir İzah yapılmadı.

Tolgahan Sayışman

BARBAROS HAYREDDİN SULTANIN FERMANI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yeni döneme damga vurması beklenen ‘Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı’ dizisinin, geçtiğimiz Yıl hem oyuncu takımıyla hem de Hadise örgüsüyle Aka ses getiren Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’nın devamı niteliğinde olacağı biliniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir