saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Okul

Okul

Genel

Deprem okul kaydı nakli nasıl yapılır? E-okul nakil aldırma! Üniversite, lise nakil işlemleri

admin
0 19

Kahramanmaraş ve Etraf vilayetlerinde adeta yıkıma neden olan zelzele sonrası 10 vilayette okullar kullanamaz hale geldi. Yapılan nihayet açıklamaya nazaran Öbür vilayetlere göç etmek zorunda kalan birçok Talebe istediği vilayetlerde okullara müracaat yapabilecek. Pekala üniversite, zelzele Okul kaydı nakli nasıl yapılır, İdadi atama süreçleri nasıl yapılır? İşte depremzede ailelerin adım adım uygulaması gerekenler:

Beslenme

Depremzede öğrencilere nasıl davranılması gerekir? Uzmanlardan açıklama geldi

admin
0 23

6 Şubat’ta açılması beklenen okullar zelzele nedeniyle 20 Şubat’ta eğitim ve öğretime başladı. Depremzede çocuklar İstanbul, Ankara, Antalya, Kocaeli üzere birçok vilayette sınıflarına yerleştirildi. Uzmanlar etraf, Okul ve Dost kayıpları nedeniyle depremzede çocukların reaksiyonlarının farklı olabileceğine dikkat çekti. Pekala depremzede öğrencilere nasıl davranılması gerekir? İşte ayrıntılar…

Genel

Derya Balta uyarılara rağmen depremi hiçe sayan okula savaş açtı!

admin
0 15

Depremzedelere yaptığı yardımlarla gündemden düşmeyen Derya Balta, oğlunun eğitim gördüğü Florya’daki Özel bir koleje Cenk açtı. Yıllık fiyatı 200 bin TL’yi bulan Okul binasının hazırlanan rapora Karşın zelzeleye karşı güçlendirilmediğini öğrenen Balta, Okul sahibinden aldığı “Ben de çocuğumu güvenip bu okula göndermem” karşılığı karşısında toplumsal medyadan Başkaldırı etti.

Beslenme

Çocuklar okula nasıl motive edilir? İşte çocukları okula motive etmenin yolları

admin
0 27

15 günlük bir Uzaklık tatilden sonra Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretimde eğitim gören çocuklar 6 Şubat itibariyle Okul sıralarına Geri dönüyor. Ebeveyn ve babalar, uzun bir Aralık olmasa da derslerden Irak kalan çocukları için okula motive etmenin yollarını araştırıyor. 2022-2023 yılı eğitim ve öğretimin 2. periyodu başlarken çocuklarınızı okula motive etmenin yollarını derledik. Pekala çocuklar okula nasıl motive edilir?

Genel

Anne olmaya hazırlanan Fahriye Evcen’in üniversite yıllığı gündem oldu! Meğer o yıllarda…

admin
0 44

7 aylık Hamile olan Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in üniversite yıllarına ilişkin Okul yıllığı toplumsal medyada gündem oldu. Yakışıklı …