Tag

Oğuzhan Koç

Boşanma davasında yeni adet! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir yeni anlaşmasıyla şaşırttı!

Son devirde magazin gündemini boşanma kararlarıyla sarsan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan Farklı bir ayrıntı daha ortaya atıldı. Boşanma davasına yeni adet dedirtecek cinsten bir İzah yapan meşhur çift, toplumsal medya muahedesiyle gündeme geldi.

Boşanma davasına yeni adet! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir yeni anlaşmasıyla şaşırttı!

Son periyotta magazin gündemini boşanma kararlarıyla sarsan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan Farklı bir ayrıntı daha ortaya atıldı. Boşanma davasına yeni adet dedirtecek cinsten bir İzah yapan meşhur çift, toplumsal medya mutabakatıyla gündeme geldi.

Boşanma kararı alan Oğuzhan Koç’un yeni hobisi ortaya çıktı!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç 8 aylık evliliklerini bitirme kararı aldı. meşhur çiftten Oğuzhan Koç gerilimden kendini sanata verdi. Yeni hobisiyle herkesi şaşırtan Koç tablo hayranlığından Dolayı kesenin ağzını açtı.

Oğuzhan Koç’un yüzü gülüyor! Demet Özdemir ile boşanma aşamasında olan…

Geçtiğimiz Ağustos ayında nikah masasına oturarak hayatlarını birleştiren Ünlü oyuncu Demet Özdemir ve müzikçi Oğuzhan Koç çiftinden geçtiğimiz günlerde ayrılık haberi gelmişti. Geçtiğimiz günlerde objektiflere takılan boşanma etabındaki Oğuzhan Koç’un kameralara gülücükler saçması dikkat çekti.

Zeynep Koçak’tan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç ayrılığı sonrası göndermeli paylaşım!

Geçtiğimiz ağustos ayında görkemli bir düğünle dünya meskenine giren Demet Özdemir, Oğuzhan Koç çiftinden sekiz ay sonra üzen haber geldi. Çift sekiz ay süren evliliklerini bitirme kararı aldı. Oğuzhan Koç’un evvelden birliktelik yaşadığı Zeynep Koçak’ın ayrılık sonrası yaptığı paylaşım ise dikkat çekti.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden yeni haber! Çift terapisi alıyorlar

Son devirlerde haklarında çıkan evliliklerinde kriz yaşadıkları tezleri ile sık sık gündeme gelen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden bu sefer sevindiren haber geldi. Çift evliliklerini kurtarmak için bir adım attı.

Magazin dünyasına bomba gibi düşen olay! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde kriz çıktı

Magazin dünyasına bomba üzere düşen bir ayrılık gündeme geldi. Tezlere nazaran geçen yaz Hayal üzere bir düğünle dünya meskenine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinin evliliklerinde çatırdamalar başladı. Çiftin yaşadığı nihayet tartışmadan sonra söylenenlere nazaran Ünlü oyuncu Demet Özdemir meskeni terk etti. İşte ayrıntılar…

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un evliliğinde çatırdamalar başladı! Özdemir evi mi terk etti?

Magazin dünyasına bomba üzere düşen bir ayrılık gündeme geldi. Tezlere nazaran geçen yaz Hayal üzere bir düğünle dünya konutuna giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinin evliliklerinde çatırdamalar başladı. Çiftin yaşadığı nihayet tartışmadan sonra söylenenlere nazaran Ünlü oyuncu Demet Özdemir konutu terk etti. İşte ayrıntılar…

Oyuncu Oğuzhan Koç da estetik kervanına katıldı! Yeni haliyle gündem oldu

Meslektaşı Demet Özdemir ile Mesut bir evlilik sürdüren oyuncu ve müzikçi Oğuzhan Koç’tan şaşırtan bir yenilik geldi. meşhur oyuncu estetik dünyasına birinci adımını attı.

Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’e tam destek! Adım Farah dizisini paylaştı…

Ünlü müzikçi Oğuzhan Koç’tan eşi Demet Özdemir’e tam takviye geldi. Adım Farah dizisini izleyen Oğuzhan Koç, o anları manzara altına aldı ve toplumsal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.